Zobrazovat ceny v Euro

Velmi dobrý hotel|81%|

Hotel Premier Cape Manor

Kapské Město Kapské Město Jihoafrická republika

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Hodnocení hotelu
Premier Cape Manor

=

Náš názor na hotel Premier Cape Manor
Podle 19 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 81% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

4,9 / 6
19 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Premier Cape Manor

Hotel 4,9 / 6
Pokoje 4,4 / 6
Hotelový servis 5 / 6
Okolí hotelu 4,7 / 6
Stravování 4,3 / 6
Sport a zábava 4,3 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Premier Cape Manor
Hosté chválí celkový stav hotelu a obsluhu a služby. Nebyli však moc spokojeni s umístěním a okolím hotelu, s úrovní a kvalitou stravování, s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.

Dovolená Kapské Město

Obecný popis hotelu
Premier Cape Manor

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

Hosté mohou využívat jednoduché, čerstvé a zdravé home-styl stravování na snídani, oběd a večeře v restauraci s kapacitou 120-Promenade, představovat venkovní terasa, nebo máte nějaký drink na Promenade Cocktail Baru.

Platební

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby v tomto hotelu.

Místo

Tento luxusní hotel je jen 5-minut jízdy od Cape Town International Convention Centre a Central Business District, a je v docházkové vzdálenosti do světově proslulé Victoria & Alfred Waterfront, stejně jako módní pláže.

Vybavení

City Hotel má 99 pokojů s výhledem na nejvíce velkolepé a dechberoucí hlavy buď lví, Signal Hill, Stolová hora nebo Atlantského oceánu. Hosté jsou vítáni v lobby s 24-hodinová recepce a 24-hodinová check-out servis. K dispozici je bar a restaurace na místě a obchodní cestující ocení konferenční hotelové zařízení, včetně přístupu k internetu. Hosté mohou také využít hotelové pokoje a prádelna a ti, kteří přijedou autem, mohou parkovat svá vozidla v hotelové garáži.

Pokoje

Všechny pokoje en suite host vybaveny celou řadu vybavení, jako je vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, trezor, a čaj a kávovarem. Individuálně regulovaná klimatizace je standardní ve všech obytných.

Sport / Zábava

Hosté mohou relaxovat na slunné terase u venkovního bazénu.

Jak se tam dostat

Když přijde po N1 nebo N2 do Kapského Města, centrum města, jděte na V & A Waterfront. Pass Western Grand vlevo a odbočku nábřeží na pravé straně. Pokračujte rovně na další sadu semaforů. Odbočit vpravo jít do Sea Point. Pokračujte rovně až ke kruhovému objezdu. Jeďte rovně kolem stadionu Green Point. Pokračovat na Beach Road procházející SABC Studios v Sea Point na levé-straně. Winchester domy jsou na levé straně-straně. Pokračovat na Beach Road cca 1 km až do druhého semaforu na křižovatce s Marais Road. Vzhledem k tomu, Marais Road je jeden-cesta, pokračovat rovně až do další křižovatce zahněte doleva a tam na Oliver Road. 100 m dále je Graham Road, odbočte doleva a opět doleva do Marais Road. V hotelu je 80 m po silnici na pravé straně-straně.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 3.5
Platba
 Diners Club
 MasterCard
 VISA
 American Express
Vybavení
 Konferenční místnost 3
 Restaurace
 Pokojová služba
 Přístup k internetu
 Nonstop recepce
 Lobby
 Bar(y)
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Garáž
 Služby prádelny
 Parkoviště
 Přístup k WLAN
 Obchody
 Hotelový trezor
Vybavení pokoje
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 TV
 Trezor
 Fén
 Koupelna
 Varná konvice
 Minibar
 Kuchyňský kout
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Přístup k internetu
 Sprcha
 Vana
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Večeře à la carte
 Oběd à la carte
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Opalovací studio/solárium
 Venkovní bazén(y)
Informace o objektu
 Telefon - hotel 270214303400
 PSČ 8001
 E-mail CAPEMANOR@PREMIERHOTELS.CO.ZA
 Fax 270214396896
Informace o budově
 Počet apartmá 6
 Terasa (m²)
 Počet dvoulůžkových pokojů 93
 Počet pokojů (celkem) 99
Typ hotelu
 Městský hotel
 Konferenční hotel
 Hotel na pláži
 Business hotel
 Hotel vhodný pro rodiny
Pláž
 Kamenitá pláž
 Oblázková pláž
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Premier Cape Manor

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Premier Cape Manor

Počasí a kdy jet Kapského Města

  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny