Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|60%|

Hotel Playazul

Playa de Las Américas Tenerife Španělsko

K moři 300 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Playazul

+
=

Náš názor na hotel Playazul
Podle 418 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 60% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

3,8 / 6
6 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Playazul

Hotel 4 / 6
Pokoje 3,7 / 6
Hotelový servis 4,7 / 6
Okolí hotelu 4 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 4 / 6
3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
412 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Playazul

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento rodinný apartmánový komplex je ideálně situován v centru Playa de las Americas. Playa de Troya písečná pláž se nachází jen 400 m daleko, a oblíbené turistické středisko je jen 500 m daleko. Tenerife South letiště je 18 km daleko.

Platba

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Vybavení

Tento oblíbený apartmánový komplex, ideální pro rodiny s dětmi, má hlavní budovu, stejně jako 2 přístavbě budovy, a zahrnuje 78 bytů a 16 ateliérů rozloží na 5 podlažích. Pozvat foyer čeká hosty s 24-hodinová recepce a 2 výtahy v hlavní budově. Kromě toho, směnárna zařízení je hostům k dispozici, stejně jako u bazénu kavárna / bar, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoj nebo malé občerstvení. Přístup k internetu je k dispozici také v hlavním foyer (za příplatek).

Pokoje

Každý z studiích a apartmánech je dodáván s kombinovanou ložnicí / salonek prostor a vlastní koupelnou. Dodatečné vybavení patří telefon s přímou volbou a pronájem bezpečné, stejně jako kuchyňský kout s lednicí. Všechny typy ubytování mají balkon nebo terasu. Za příplatek, hosté jsou schopni používat satelit / kabelová TV. Apartmány jsou vybaveny podobně, a přijít s jedním nebo dvěma oddělenými ložnicemi.

Sport / Zábava

Hosté se mohou těšit na bazén zařízení, včetně bazénu pro děti, stejně jako prostornou sluneční terasu, kde jsou lehátka a slunečníky.

Misc.

Při příjezdu hosté budou požádáni zaplatit zálohu ve výši 60 EUR za apartmán. Tato záloha bude vrácena v den odjezdu po bytě byl zkontrolován za případné škody. Komplex se nedoporučuje pro osoby s tělesným postižením.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o budově
 Rok výstavby 1985
 Počet studií 16
 Počet pokojů (celkem) 94
 Počet apartmánů 78
 Počet poschodí - hlavní budova 5
 Počet poschodí - připojené budovy 4
 Rok renovace 2002
 Připojené budovy 2
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Platba
 VISA
 MasterCard
Pláž
 Slunečníky
 Písečná pláž
 Lehátka
Vybavení
 Nonstop recepce
 Směnárna
 Lobby
 Síť pro mobilní telefony
 Přístup k internetu
 Kavárna
 Bar(y)
 Šatna
 Výtahy
 Restaurace
 Konferenční místnost
 Služby prádelny
 TV místnost
 Hotelový trezor
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Stereo
 Sprcha
 Rádio
 Balkón/terasa
 TV
 Trouba
 Lednice
 Trezor
 Satelit/kabelová TV
 Kuchyňský kout
 Vana
 Telefon s přímým vytáčením
 Varná konvice
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Bar u bazénu
 Opalovací studio/solárium
 Biliárd/kulečník
 Golf
 Počet bazénů
 Lehátka
 Slunečníky
 Plavecký bazén
 Terasa na opalování
 Dětský bazén
 Venkovní bazén(y)
Vzdálenosti
 Moře 300 m
 Hromadná doprava 200 m
 Turistické centrum 500 m
 Pláž 300 m
 Centrum města 500 m
Informace o objektu
 Telefon - hotel 922.79 19 19
 E-mail reservas@playazul.info
 URL http://www.playazul.net
 Telefon - rezervace 922791919
 Fax 922.791614
 PSČ 38660
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Playazul

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Playazul

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů