Zobrazovat ceny v Euro

Velmi dobrý hotel|81%|

Hotel Parque Santiago III

Playa de Las Américas Tenerife Španělsko

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Parque Santiago III

+
=

Náš názor na hotel Parque Santiago III
Podle 2 993 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 81% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,3 / 6
527 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Parque Santiago III

Hotel 5,3 / 6
Pokoje 5 / 6
Hotelový servis 5,2 / 6
Okolí hotelu 5,8 / 6
Stravování 3,8 / 6
Sport a zábava 4,9 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Parque Santiago III
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s úrovní a kvalitou stravování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 94% dotázaných.

4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
2466 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Parque Santiago III

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Stravování

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla

Sport/zábava

Apartmánový komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté se mohou opalovat na prosluněné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio a spa. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je ventilátor a koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení všech pokojů patří sejf. V kuchyňském koutě je lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Vybavení

Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Hosté mají k dispozici kavárnu, bar, prádelnu a kadeřnictví. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady supermarket a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Slunečníky
 Terasa na opalování
 Vířivka
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Posilovna
 Počet bazénů
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
 Večerní bufet
 Večeře - sestavené menu
 Polopenze
Vybavení pokoje
 Telefon s přímým vytáčením
 Kuchyňský kout
 Koupelna
 Sprcha
 Balkón/terasa
 TV
 Lednice
 Trezor
 Varná konvice
 Trouba
 Mikrovlnná trouba
Vybavení
 Hřiště
 Malý supermarket
 Prádelna
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Výtahy
 Kavárna
 Nonstop recepce
 Bar(y)
 Přístup k internetu
 Obchody
 Kadeřnictví
Pláž
 Písečná pláž
 Přímo u pláže
Platba
 Eurocard
 MasterCard
 VISA
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o budově
 Zahrada (m²)
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Parque Santiago III

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Parque Santiago III

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů