Zobrazovat ceny v Euro

Velmi dobrý hotel|80%|

Hotel NH Tenerife

Santa Cruz de Tenerife Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
NH Tenerife

+
=

Náš názor na hotel NH Tenerife
Podle 807 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 80% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,2 / 6
29 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu NH Tenerife

Hotel 5,3 / 6
Pokoje 4,5 / 6
Hotelový servis 4 / 6
Okolí hotelu 5,3 / 6
Stravování 5 / 6
Sport a zábava 5 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu NH Tenerife
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, úroveň a kvalitu stravování a možnosti sportu a zábavy. Nebyli však moc spokojeni s obsluhou a službami a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.

4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
778 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
NH Tenerife

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

American Express, Diners Club a VISA jsou přijímány způsoby platby.

Umístění

Tento hotel má ideální polohu v samém srdci hlavního města Santa Cruz. Je obklopen hlavních nákupních oblastí a pohybuje se jen pár minut od výstaviště a oblasti přístavu a moře a Tenerife avantgardní hlediště. Tato skvělá poloha spolu s pohodlím okolních ulic pěší zóny, umožňuje hostům využívat a co nejvíce z jejich pobytu, protože všechno je blízko. Toto zařízení je pouhých 15 minut od letiště Tenerife North a 45 minut od letiště Tenerife South.

Vybavení

Tento městský hotel byl založen v roce 2007 a je ideální volbou pro obchodní nebo rekreační výlety na ostrově. Tento klimatizovaný zařízení se skládá celkem z 64 pokojů a nabízí svým hostům lobby prostor s 24-hodinová recepce a check-out, směnárna zařízení, výtah přístup, kavárna, bar, restaurace a konferenční prostory. Hosté mohou také využít WLAN / přístup k internetu, místnost a prádelna služeb (oba za příplatek), a parkoviště.

Pokoje

Pokoje jsou moderní a komfortní a jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, přístup k internetu, centrálně regulovaná klimatizace a topení, stejně jako minibar a trezor (extra poplatky).

Sport / Zábava

Hosté mohou relaxovat na slunné terase.

Stravování

Hosté si mohou vybrat své snídaně formou bufetu.

Podrobné katalogové informace
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 6
 Rok výstavby 2007
 Počet pokojů (celkem) 64
 Terasa (m²)
 Počet dvoulůžkových pokojů 59
 Počet jednolůžkových pokojů 5
Typ hotelu
 Městský hotel
Platba
 MasterCard
 VISA
 Diners Club
 American Express
Vybavení
 Nonstop recepce
 Klimatizace
 Směnárna
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Kavárna
 Výtahy
 Restaurace
 Bar(y)
 Přístup k internetu
 Konferenční místnost
 Pokojová služba
 Přístup k WLAN
 Parkoviště
 Služby prádelny
 Garáž
Stravování
 Snídaňový bufet
 Oběd à la carte
 Servírovaná snídaně
 Večeře à la carte
Sport/zábava
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Vířivka
 Počet bazénů
 Posilovna
 Opalovací studio/solárium
Informace o objektu
 Telefon - hotel 34-922-534422
 Fax 34-922-574564
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 Bezbariérový přístup
 Koupelna
 Vana
 Sprcha
 Telefon s přímým vytáčením
 Fén
 Přístup k internetu
 Satelit/kabelová TV
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Minibar
 Trezor
 Ústřední topení
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 TV
Vzdálenosti
 Centrum města 5 m
 Pláž 8000 m
 Autobusová stanice 1700 m
 Nákupy 2000 m
Pláž
 Písečná pláž
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
NH Tenerife

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
NH Tenerife

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů