Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|69%|

Hotel Nautico

Santa Cruz de Tenerife Tenerife Španělsko

K pláži 7000 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Nautico

+
=

Náš názor na hotel Nautico
Podle 127 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 69% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

3,8 / 6
6 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Nautico

Hotel 4,3 / 6
Pokoje 4 / 6
Hotelový servis 5 / 6
Okolí hotelu 3,6 / 6
Stravování 4 / 6
Sport a zábava 4,3 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Nautico
Hosté chválí obsluhu a služby. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu, s umístěním a okolím hotelu, s úrovní a kvalitou stravování, s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 35% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
121 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Nautico

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento hotel se nachází v Residencial okrese Anaga, nedaleko od křídlové (Jet fólie) a námořní klub. Centrum města nabízí širokou škálu nákupních střediscích a lze je snadno dosažitelná pěšky (cca 1 km). Turistické středisko Puerto de la Cruz je méně než 40 minut jízdy autem. Norte / Los Rodeos letiště je jen asi 14 km od hotelu a Sur / Reina Sofía letiště zhruba 64 km.

Vybavení

Tento moderní, vzduch-stabilizuje city hotel má celkem 40 pokojů, všechny na 1 patře. V hotelu je k dispozici například: směnárna zařízení, několik výtahů, a 24-hodinová recepce. K vybavení patří Novinový stánek, kavárna, a domáckou vzduch-stabilizuje restauraci, kde si hosté mohou pochutnat na chutné pokrmy španělské kuchyně (vysoké židle k dispozici). Pokoje jsou k dispozici pro konference a setkání. Hosté mohou také využít in-house prádelna, stejně jako lékařskou pomoc (za poplatek).

Pokoje

Komfortní, klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, TV, rádio, minibar, pronájem trezor a terasu.

Stravování

Hosté mají možnost si objednat buď polopenze nebo plné penze pobyt.

Platba

American Express, MasterCard a VISA jsou přijímány způsoby platby.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 2
 Kategorie (oficiální) 2
Vybavení
 Směnárna
 Výtahy
 Novinový stánek
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Garáž
 Lékařská pomoc
 Parkoviště
 Kavárna
 Restaurace
 Klimatizace
 Nonstop recepce
 Konferenční místnost
 Přístup k WLAN
 Restaurace s klimatizací
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Obchody
Informace o objektu
 Telefon - rezervace 922247066
 Fax 922247276
 Hotelový řetězec CALED
 PSČ 38001
 E-mail nautico@a-caledonia.com
 Telefon - hotel 922247066
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Sprcha
 Fén
 Koupelna
 Trezor
 TV
 Rádio
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Minibar
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
Informace o budově
 Rok výstavby 1990
 Rok renovace 2006
 Počet jednolůžkových pokojů 4
 Počet dvoulůžkových pokojů 36
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Počet pokojů (celkem) 40
Typ hotelu
 Městský hotel
Platba
 VISA
 MasterCard
 American Express
Vzdálenosti
 Centrum města 1000 m
 Turistické centrum 40000 m
 Nákupy 1000 m
Stravování
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Nautico

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Nautico

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů