Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Lisabonské pobřeží

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Lisabonské pobřeží od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Portugalské Lisabonské pobřeží a jeho okolí je velkým magnetem pro cestovatele – větrné pláže, dramatické pískovcové útesy, atmosféra bohatých předměstí Cascais a Estoril, pozoruhodná Sintra, oblast divokých hor i nevšedních hradů nebo nejzápadnější mys Evropy Cabo de Roca. Letoviska na Lisabonském pobřeží obléhají turisté především od května do pozdního září. A ačkoli je moře chladné a občas bouřlivé, pláže Lisabonského pobřeží patří k těm nejčistším v Evropě.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Costa de Lisboa – Lisabonské pobřeží – je světově známá oblast krásných pláží, která se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy – kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Současně s Cascais jsou tato dvě města ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu. V regionu Sesimbra můžete čas trávit nejen objevováním památek - najdete zde středověký hrad Castelo de Sesimbra, ale i v příjemné přírodě či vodními radovánkami. Costa de Caparica je oblíbeným písčitým pobřežím, kam se rádi vydávají nejen turisté z Lisabonu.

Přejít nahoru