Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|59%|

Hotel Las Floritas

Playa de Las Américas Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Las Floritas

+
=

Náš názor na hotel Las Floritas
Podle 847 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 59% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.

1,2 / 6
4 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Las Floritas

Hotel 2 / 6
Pokoje 2 / 6
Hotelový servis 4 / 6
Okolí hotelu 1 / 6
Stravování 2 / 6
Sport a zábava 2 / 6
3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
843 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Las Floritas

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Tento apartmánový hotel pochází z roku 1984. Hotel má celkem 179 apartmánů. Je zde směnárna, restaurace, kavárna, bar, lékařská služba a pokojová služba. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu.

Vybavení pokoje

V pokojích je obývací část, kuchyň a koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička, vařič a varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon a televize. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Apartmánový hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například golf a solárium. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Platba

K placení lze v objektu použít Visa.

Podrobné katalogové informace
Vybavení pokoje
 Dvojlůžko
 TV
 Balkón/terasa
 Salónek
 Bezbariérový přístup
 Varná konvice
 Trouba
 Vana
 Sprcha
 Lednice
 Koupelna
 Trezor
 Kuchyňský kout
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
Pláž
 Přímo u pláže
 Oblázková pláž
 Písečná pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Kamenitá pláž
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2
 Kategorie (doporučená)
Vybavení
 Malý supermarket
 Kavárna
 Směnárna
 Nonstop recepce
 Pokojová služba
 Síť pro mobilní telefony
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Bar(y)
 Restaurace
 Lékařská pomoc
 Lobby
Informace o objektu
 E-mail apartamentoslasfloritas@gmail.com
 Fax 922791019
 PSČ 38660
 Telefon - hotel 922791367
Platba
 American Express
 VISA
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Slunečníky
 Golf
 Plavecký bazén
 Opalovací studio/solárium
 Počet bazénů 6
Vzdálenosti
 Golfové hřiště 15 m
 Noční klub 300 m
 Bary/hospůdky 50 m
 Restaurace 20 m
 Autobusová stanice 500 m
 Hromadná doprava 500 m
 Nákupy 400 m
 Pláž 600 m
Informace o budově
 Počet apartmánů 179
 Rok výstavby 1984
 Umístěn na hlavní silnici
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Las Floritas

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Las Floritas

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů