Hotel je sice starší, ale vcelku se dají přehlédnout nedostatky, jako odpadlé obkladačky, dunící wc, tedy hlavně v noci, když klesl tlak vody. Každý den úklid včetně ručníků, to bylo příjemné. Bazén v pohodě, i když jsme měli smůlu na počasí, dalo se vykoupat,
Co bylo nejhorší, bylo jídlo, snídaně ještě ušla, horší byl oběd a večeře, stále stejné, bez chuti, ovoce banány občas tvrdé hrušky a jablka. Na Štědrý den bylo inzerováno, že to bude bomba, avšak opravdu nebyla, sice byla vyzdobena jídelna, nalévali víno a sekt (strašný) u stolu, ale jídlo opět nic moc. Docela nás to zklamalo, to se nedá třeba se Senegalem se štědrovečerní večeří porovnat. Ale jinak obsluha i personál milý, vše probíhalo bez problémů. První den jsme nenašli delegáta (pokud tam vůbec byl), to samé při odjezdu, naštěstí byl v recepci vzkaz, kdy odjíždíme od hotelu, protože jsme tam byli pouze v tomto termínu na odjezd my 2.
Město je pěkné, procházky také. Moře bylo rozbouřené, ovšem za to nikdo nemůže....
Takže toto je od nás všechno.
Podrobné hodnocení
Chuť a kvalita jídel a nápojů Čistota v restauraci a u stolu Hotelová restaurace a bar
Vstřícnost a ochota personálu Znalost oboru, znalost cizích jazyků
Dopravní spojení a možnost výletu Další možnosti trávení volného času Restaurace a bary v blízkosti Nákupní možnosti v blízkosti
Doporučili byste tento hotel?
Koupelna, toaleta, hygiena
Pojedete s námi i v budoucnu? Jak jste byli spokojeni s námi?
Doporučili byste tuto CK i ostatním? Jak jste byli s touto CK spokojeni?