Hotel Kuban

Sunny Beach

Hosté chválí u hotelu Hotel Kuban Nákupní možnosti, Čistota v restauraci, Vzdálenost k pláži, Restaurace v okolí, Dopravní spojení. Nejméně však byli spokojeni s řešením připomínek a reklamací.

K pláži 150 m K moři 150 m
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

Kuban

72%
3 hod.
Zobrazit
3.4/5
858 hod.
Zobrazit
68%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel Hotel Kuban

Podle 861 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 68% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

Hosté chválí u hotelu Hotel Kuban

Nákupní možnosti, Čistota v restauraci, Vzdálenost k pláži, Restaurace v okolí, Dopravní spojení

Nákupní možnosti
Čistota v restauraci
Vzdálenost k pláži
Restaurace v okolí
Dopravní spojení
Vyřizování reklamací

72%

podle 3 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu Kuban
  • Všeobecné hodnocení
    49%
  • Umístění a okolí hotelu
    89%
  • Obsluha a služby
    73%
  • Stravování
    72%
  • Sport a zábava
    69%
  • Ubytování
    78%
Recenze hotelu od zákazníků
„Cena odpovídá kvalitě“
52%
Rodina s malými dětmi
Radka PoláčkováDovolená červen 2015

V hotelu až na občasnou noční návštěvu švábů v koupelně bylo čisto. V katalogu uvedeno 4 * , ale v hotelu byly 3*, což by spíše odpovídalo. Určitě by bylo fajn, kdyby se více zaměřili na rodiny s dětmi. třeba mi chyběl hrací koutek v jidelně pro snadnější stravování rodič, lepší sjízdnost výtahů, nebylo vyjímkou, že jsme čekali i 20 min na výtah, v případě , že jste bez malých dětí, bez kočárků a mraku krámů na pláž můžete jít pěšky( hotel má 20 pater) Co bylo opravdu chudé bylo jídlo a hlavně pití jen voda do mini skleniček a chemické limonády...žádný barel s vodou, jen fronty na pití... V případě, že Vás upozorní, že voda s kohoutku není pitná, měli by zajistit v horkách dostatečný přísud vody)manžel běhal každý den ná nákup balené) což v okolních hotelech nebylo problém.U snídaně mini šálky žádný dobrý čaj ani káva.....A nemožnost s vzít pro dítě ani malou svačinu s sebou...Jídlo a servis kolem něj mně zklamal velice.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    0%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    0%
  • Hotelová restaurace a bar
    0%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    33%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    67%
  • Odbavení
    67%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    33%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    0%
  • Doporučili byste tento hotel?
    0%
  • Vhodnost pro rodinu
    33%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Čištota
    67%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    33%
  • Nabídka pro volný čas
    67%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    67%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%
„Dovolená v hotelu Kuban“
96%
Rodina se staršími dětmi
Jana HofmanováDovolená květen 2015

V Bulharsku v hotelu Kuban na Slunečném pobřeží jsme cestovali se svými dětmi ve věku 12 a 15 let v květnu. Čistota hotelu, ochotnost personálu, čistota vody v Aquaparku, vzdálenost od moře, čistota moře, jídlo v all inclusive na výbornou. Jediné co nám vadilo, byl výtah zdejšího hotelu. V hotelu se nachází 3 výtahy, což pro tak velký hotel o 20 patrech je docela málo i vzhledem k častým poruchám těchto výtahů. Při nástupu nových klientů nebylo pomalu možné výtah užít. My jsme bydleli v 18.patře, takže nic moc. Jinak zábava možná všude okolo, ať se jednalo o Lunapark vedle, obchody, které byly přímo před hotelem, minigolf, atrakce na moři, diskotéky apod. Moc nedoporučuji pro lidi, kteří chtějí klidnou destinaci, velice rušná oblast. Celková spokojenost. Super bar přímo dole u bazénu, kde byla možnost svačin a zmrzliny. Naše děcka byli nadšení.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Celkem dobré, ale do Bulharska bych už nejela“
68%
Rodina se staršími dětmi
Kristýna P.Dovolená červen 2012

Hotel je velmi hlučný, diskotéka dole není při zavřeném okně moc slyšet, ale ostatní návštěvníci hotelu dělali vlastní disko do rána a to velmi rušilo. Při příjezdu byl problém s pokoji. Měli jsme objednány dva pokoje vedle sebe. Nějak zapoměli na druhý pokoj a měli pro nás jen jeden. Nakonec nás ubytovali tři patra od sebe a druhý den nás stěhovali vedle sebe. Tak to bylo vyřešeno k naší spokojenosti celkem rychle. U jednoho pokoje dost smrděl odpad a nahlášená závada nebyla odstarněna, pouze vždy po úklidu byla místnost navoněná :D. Jídlo bylo v hotelu dobré, všeho bylo dost. Čerstvé ovoce i na snídani - super. Jen mi ráno chyběl jogurt. Při odjezdu jsme v hale nechali telefon, ale už ho nikde nenašli. Aquapark je pro hotelové hosty zdarma, v bazénu je ve spárách černá plíseň. V moři jsme bohužel byli jen jednou, první den, protože tam bylo obrovské množství zelených řas a chuchvalců, které nikdo neuklízel a bylo tam toho opravdu velmi mnoho a daleko do moře, dokonce to pak vytvořilo ostrov, po kterém šlo chodit. Molo u pláže bylo jen pro lodě a nedalo se z něj lézt do vody. Asi jsme měli na moře smůlu. Na pláži jsou lehátka slunečníky za poplatek. Dva slunečníky a čtyři lehátka nás stály na den 670,- . Kolem hotelu je spousta restaurací a diskoték. Doporučuji spíš mladým, co se chtějí celou noc bavit a přes den spát. My jsme si hotel vybrali kvůli aquaparku a s hlukem jsme dopředu počítali. Celkově bych do Bulharska už nejela. Ceny pití : pivo ( místní), sprite, cola, džus, káva - vše 3-4 leva. Jídlo pro jednoho tak od 12 leva. Pečená brambora 8 leva. Pizza - kousek 4 leva. Lepší kurz je v Bulharsku, než v našich směnárnách. Nám ceny nevadili, ale někteří cestovatelé můžou z jiných popisků o Bulhasku mít dojem, že je tam levněji než u nás.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Kvalita pláže
    33%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Vyřizování reklamací
    33%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Odbavení
    67%
  • Stav hotelu
    33%
  • Doporučili byste tento hotel?
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    0%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Čištota
    67%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    0%
  • Péče o děti, hřiště
    0%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%

Fotogalerie hotelu Kuban

Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Nejlepší vyhledávač českých a německých CK
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má cestovní kancelář
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu