Chaika Beach Resort - Chaika Hotel

Sunny Beach

Hosté chválí u hotelu Chaika Beach Resort - Chaika Hotel Vyřizování reklamací, Restaurace v okolí, Nákupní možnosti, Vzdálenost k pláži, Aktivity v okolí. Nejméně však byli spokojeni s péčí o děti a s hřištěm.

K pláži 50 m
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

Chaika Beach Resort - Chaika Hotel

74%
6 hod.
Zobrazit
2.4/5
1176 hod.
Zobrazit
48%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel Chaika Beach Resort - Chaika Hotel

Podle 1182 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 48% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.

Hosté chválí u hotelu Chaika Beach Resort - Chaika Hotel

Vyřizování reklamací, Restaurace v okolí, Nákupní možnosti, Vzdálenost k pláži, Aktivity v okolí

Vyřizování reklamací
Restaurace v okolí
Nákupní možnosti
Vzdálenost k pláži
Aktivity v okolí
Péče o děti a hřiště

74%

podle 6 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu Chaika Beach Resort - Chaika Hotel
  • Všeobecné hodnocení
    61%
  • Umístění a okolí hotelu
    98%
  • Obsluha a služby
    67%
  • Stravování
    71%
  • Sport a zábava
    68%
  • Ubytování
    76%
Recenze hotelu od zákazníků
„Velká spokojenost“
98%
Individuální
Jarmila JanigováDovolená září 2015

Jelikož jsem cestovala mimo hlavní sezónu, byla jsem velice spokojená. Pravděpodobně v hlavní sezóně by to bylo jiné - velký počet lidí a určitě i problémy s frontami v jídelně.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    N
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Nejezděte tam!“
30%
Rodina se staršími dětmi
Jana P.Dovolená srpen 2015

Byli jsme tam all inclusive od 5.8. do 11.8 2015, jeli jsme tam autem a naše rozčarování začalo ihned po příjezdu...Chaika - čti "čajka" V popisu hotelu je parkování u hotelu, tudíž jsme zastavili u závory, (vjezdu na hotelové parkoviště), předložili hlídači voucher, ale ten nás na parkoviště nepustil, protože prý potřebujeme parkovací kartu z recepce hotelu... Přeparkovali jsme tudíž před hotel, kde je zákaz zastavení a šli jsem na recepci pro parkovací kartu.... Tam nám řekli, že check in je až ve 14:00 a nepomohla nám ani prosba, že nám zatím stačí jen povolení k zaparkování - odbyli nás nápisem check in 14:00... jelikož bylo teprve 12:30 určitě by byl na našem místě s autem na zákazu zastavení naštvaný každý... Popojeli jsme s autem o pár metrů dál a trpělivě na zákazu stání čekali na 14:00. O půl druhé se před recepcí udělala fronta, takže nás přihlásili až někdy kolem 14:30 a následně nám sdělili, že parkování si musíme domluvit s ochrankou parkoviště, (opět byly naše nervy na pochodu)... Přejeli jsme zpět ke vjezdu na parkoviště, aby jsme se dozvěděli, že je parkoviště obsazené, (není divu, když na několik set pokojů bylo cca 40 parkovacích míst), a že si máme zaparkovat někde jinde... Ale kde, když nejbližší možnost bezplatně zaparkovat byla několik kilometrů daleko a odstavte auto na týden někde u cesty mimo město 1.500 km od domova... (nervy stále na pochodu) Nakonec se ten hlídač neochotně zvedl a domluvil nám parkování naproti u kurtů, sice pod stromy ze kterých kapala nějaká míza, za 12 leva na den, ale aspoň za plotem... Na pokoj nám nikdo se zavazadly nepomohl, ale nakonec se ho nám v tom bludišti temných, ne příliš čistých chodeb podařilo najít, (totálně chaoticky číslované pokoje) Pokoj byl prezentován jako apartmán, ale byla to jedna větší místnost s manželskou postelí a malým rozkládacím gaučem... Na vstupních dveřích bylo na straně kliky utržené futro, takže se s ním dalo pohybovat směrem ven až o 15 cm... Hned za dveřmi byl na koberci písek, což dostatečně vypovídalo o tom, jak se tady asi uklízí, tudíž jsme si na dveřích po celou dobu pobytu raději nechali cedulku nerušit a čisté ručníky a toaletní potřeby jsme si raději chodili fasovat k uklízečkám... Balkon byl maličký, tudíž bez sušáků a tak jsme ručníky a plavky z pláže sušili všemožně rozvěšené na židlích... Hotel je tvořen dvěma budovami, beach (budova u pláže) a resort... Mezi budovami byl sice docela velký bazén, ale voda byla kalná, něčím nepříjemně zaváněla a byla plná plovoucích kelímků od nápojů... Ostatně kelímky se povalovaly i všude kolem bazénu a bylo to jen díky tomu, jaké prasata dokážou lidé být, ale s tím má hotel počítat a zajistit personál, který ten bordel po hostech průběžně likviduje, nebo tam dát alespoň dostatek odpadkových košů, ale to by jsme po hotelu asi chtěli moc... Další kapitolou byly toalety u bazénu... Na dámách totální bordel a smrad... Na pánech nebyly pisoáry, ale pouze klasické mísy, takže pomočená prkénka, na zemi kolem mís několik milimetrů moči, do které jste si museli stoupnout aby jste mohli vykonat malou potřebu... Jídelna - (všechna tři jídla formou bufetu), avšak namísto toho, aby jste si lámali hlavu kterému jídlu dáte přednost, hledali jste jídlo, které bude stravitelné... Jedlo se u malých stolků pro čtyři lidi, pilo se z kelímků a jídlo jste si mohli nabrat pouze na dezertní talířky... Tudíž se každou chvíli podařilo někomu kelímek s nápojem převrhnout a z dezertního talířku každému padalo jídlo ať už při cestě ke stolu, tak i při jídle - zkuste si na dezertní talíř naložit kus masa + brambory + omáčku... Kelímek s kávou se u jídla podařilo rozlít i nám, dva metry od nás stál pikolík s hadrem a díval se na nás, jak to rozlité kafe utíráme papírovými ubrousky... Na jídelních stolech jsme téměř neměli místo, protže jste si museli pro jídlo jít i několikrát, protože na dezertní talířek toho moc nenaložíte a dezertní talířky se nám pak hromadily do komínku uprostřed stolu, aniž by někoho napadlo je průběžně odklízet... Stejně tak tam nebyl nikdo, kdo by uklízel to co hosté utrousili nebo rozlili cestou ke stolu... Aby jsme si jako rodina mohli sednout k nějakému stolu, musel nejdřív někdo z nás najít nějaký čistý, zkontrolovat, jestli obsluha nesmetla zbytky jídla na čalouněné sedáky židlí a taky zkontrolovat, jestli na té čalouněné židli neseděl někdo před vámi v mokrých plavkách... Jídelna byla tmavá a špatně klimatizovaná, takže jste se hlavně při obědě řádně zapotili... Budova beach měla tři pofiderní výtahy a funkční všechny tři zároveň byly jen jednoho dne a to jen pár hodin, jinak fungoval několik dnů jen jeden...A vůbec celá budova na to že byla postavena v roce 2000 nebo 2001 se doslova rozpadala, jako by byla na konci své životnosti. Pomalý internet fungoval jen u recepce a zkoumat, jestli na pokoji funguje internet za poplatek rychleji jsme neměli odvahu... Pláž byla čistá s hodně pozvolným vstupem do moře, ale jakmile se objevily trochu větší vlny, plavčíci vás do nich nepustili, ale takhle to asi funguje na všech Bulharských plážích. Hotel své slunečníky na pláži nemá, takže pokud jste nějaký chtěli, stál 87 leva na den +8 leva za každé lehátko... Nákupy na promenádě kolem pláže byly o dost levnější než na zlatých píscích... Závěrečné hodnocení - na propagačním fotu krásný hotel, ovšem uvnitř ponurý hnus a špína!!! Pokud můžete, vyberte si jiný hotel a věřte všem těm negativním hodnocením, které na internetu najdete, správně by tam měl někdo přijet na přepadovou kontrolu a sebrat jim hvězdičky!!!

Podrobné hodnocení
  • Hotelová restaurace a bar
    0%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    0%
  • Pestrost jídel a nápojů
    33%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    33%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    0%
  • Odbavení
    0%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    33%
  • Vhodnost pro postižené
    0%
  • Vhodnost pro rodinu
    0%
  • Všeobecná čistota
    0%
  • Stav hotelu
    0%
  • Doporučili byste tento hotel?
    0%
  • Čištota
    0%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Velikost
    33%
  • Vybavení pokoje
    33%
  • Kvalita a stav bazénu
    0%
  • Péče o děti, hřiště
    0%
  • Nabídka pro volný čas
    33%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    33%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    33%
„Dostačující“
57%
Parta přátel
Nina G.Dovolená srpen 2015

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    33%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    33%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Odbavení
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    0%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    0%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Všeobecná čistota
    33%
  • Stav hotelu
    33%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Čištota
    0%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    33%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    67%
  • Péče o děti, hřiště
    0%
  • Nabídka pro volný čas
    33%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„První společná dovolená“
87%
Mladý pár
Milan J.Dovolená červen 2014

Hotel leží téměř u moře, což nám velmi vyhovovalo. Také strava bylo výborná.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    33%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Odbavení
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    67%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Čištota
    67%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    N
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Výborný hotel“
78%
Neznámý
J. V.Dovolená

Hotel je vhodný spíše pro mladé či páry, pro dětí není tolik možností - chybí tam dětský koutek či větší vyžití u bazénu. Dětský klub byl otevřen pouze do 31.8. Menší nedostatky v jídelně, jelikož od 1.9. byla otevřena již jen jedna jídelna, tak byl boj o skleničky, hrníčky a nože. Od 1.9. nebyl otevřen bar na pláži a jeden bar u bazénu. Výhodná poloha přímo u pláže a promenády, a tím se jedná o rušnější místo, což šlo v noci občas slyšet. Jinak maximální spokojenost, hotel určitě doporučujeme.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    67%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Odbavení
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    33%
  • Čištota
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    33%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%

Fotogalerie hotelu Chaika Beach Resort - Chaika Hotel

Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Nejlepší vyhledávač českých a německých CK
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má cestovní kancelář
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu