Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Jordánsko

Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Jordánska od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Jordánsko, muslimský stát v oblasti Blízkého východu s dotekem Rudého moře, je jen o něco větší než naše republika. Nejvhodnějším obdobím k návštěvám Jordánska je jaro nebo podzim. Moře a potápěčské lokality v Aqabě, Mrtvé moře, biblické příběhy a ztracená města – Jordánsko je prostě země, která by si zasloužila být zaplavená turisty. Bohužel, špatná reputace Blízkého východu Jordánsko neoprávněně omezuje.

  • Jordánsko, oficiálním názvem Jordánské hášimovské království, je stát v oblasti Blízkého východu, jeho jihozápadní cíp se dotýká Rudého moře. Rozloha země je 89 213km2, počet obyvatel je téměř 6,3 mil. Hlavním městem je Ammán na severozápadě země.
  • Biblické příběhy, ztracená města, Lawrence z Arábie – Jordánsko je prostě země, která by si zasloužila být zaplavená turisty. Ti se bohužel této zemi většinou vyhýbají díky špatné reputaci Blízkého východu. Ale není třeba – přes napětí v regionu je bezpečnostní situace v Jordánsku velmi dobrá, kriminalita velmi nízká a případným cestovatelům nehrozí žádné zvýšené riziko.

Zpřesněte si hledání

Dovolená


Pasy, víza, očkování

Dovolená


Počasí

Dovolená


Průvodce po destinaci

Přejít nahoru