Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Havana a Varadero

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Havany a na Varadero od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Havana a Varadero, oblast, která se rozprostírá na severu Kuby, je mezi zahraničními turisty nejoblíbenější lokalitou. Je od prosince do dubna vyhlášeným potápěčským rájem s tyrkysově modrým mořem a korálovými útesy, centrem vodních sportů, golfovou destinací. Když v Havaně a Varaderu zapadne slunce, ulice ožijí kabarety, salsou, merenge nebo rumbou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Havana a Varadero je jedna z nejnavštěvovanějších oblastí rozprostírající se na severu Kuby  v provincii MatanzasNejrozsáhlejší letovisko Varadero na poloostrově Hicacos bylo vystavěno ve 20. letech minulého stoletíjako sídlo bohatých. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. V současnosti je ze 70% využíváno pro potřeby turistů. Ročně tuto oblast navštíví více než půl miliónu turistů. Blízkými turistickými cíli jsou především hlavní město Havana, pláž Jibacoa, východně položená Playa del Este nebo krasové údolí Vinales na západě, které je součástí pohoří Sierra de los Organos.

Přejít nahoru