Dovolená El Arenal
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená El Arenal

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do El Arenalu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte dovolenou v tepajícím letovisku El Arenal

Největší a nejrušnější turistická oblast Mallorky leží na jižním pobřeží ostrova jen asi 8 km od hlavního města Palma. Zároveň je poblíž letiště, takže se sem hravě dostanete ze Španělska, ale i z ostatních zemí Evropy. A díky špičkovým službám sem každoročně míří značné množství turistů.

Právě blízkost hlavního města znamená nadstandardní služby, včetně těch luxusnějších. Proto sem na dovolenou vyrážejí nejen rodiny s dětmi, ale i movitější jednotlivci nebo páry. Takže v přístavu občas narazíte i na pořádně drahé jachty plné přepychu.

Užívejte si různorodost El Arenal

Kromě několik kilometrů dlouhé písčité pláže tady můžete denně objevovat místní kulinářské speciality, ochladit se procházkou v nedalekém lese nebo třeba vyrazit na koupání pro změnu do aquaparku. Určitě stojí za to i procházka po promenádě při západu slunce.

Mezi top hotely v téhle destinaci patří Club Palma Bay Resort s parádním bazénem stíněným větvemi statných stromů, nenápadný hotel Piñero Tal s půvabně vyřešeným interiérem pokojů i společných prostor nebo Seramar Luna & Luna Park s vlastním wellnessem a legendárními večírky.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru