Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Ekuthuleni Lodge

Hosté chválí u hotelu Ekuthuleni Lodge celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování a kvalitu ubytování. .

Wi-Fi

Dovolená do hotelu do Jihoafrické republiky od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Jihoafrická republika
Popis hotelu
Ekuthuleni Lodge
Vybavení
Je zde úschovna zavazadel. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Je zde knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu.
Vybavení pokoje
V pokojích je koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Vybavení pokojů zahrnuje varnou konvici/kávovar. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.
Sport/zábava
V objektu mají hosté mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Mohou sportovat, odpočívat, nebo si vybrat jednu z mnoha jiných aktivit. Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Stravování
Lze objednat plnou penzi.
Podrobné katalogové informace
internet
Wi-Fi
hotelové vybavení
recepce
typ hotelu a atmosféra
komfortní
Dovolená Jihoafrická republika

Fotografie hotelu
Ekuthuleni Lodge

Dovolená Jihoafrická republika

Počasí v oblasti hotelu
Ekuthuleni Lodge

Index sezóny
Leden
26 °C
Únor
25 °C
Březen
25 °C
Duben
22 °C
Květen
19 °C
Červen
17 °C
Červenec
17 °C
Srpen
20 °C
Září
23 °C
Říjen
25 °C
Listopad
25 °C
Prosinec
26 °C