Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|62%|

Hotel Casa Del Sol

Puerto de la Cruz Tenerife Španělsko

K pláži 1200 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Casa Del Sol

+
=

Náš názor na hotel Casa Del Sol
Podle 229 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 62% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

4,5 / 6
42 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Casa Del Sol

Hotel 3,7 / 6
Pokoje 2,9 / 6
Hotelový servis 3,4 / 6
Okolí hotelu 3,8 / 6
Stravování 3,8 / 6
Sport a zábava 3,7 / 6
3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
187 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Casa Del Sol

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Objekt má 45 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Služby jako šatna, hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. K nabídce náleží prádelna.

Vybavení pokoje

K vysokému komfortu patří u většiny pokojů i balkón nebo terasa. K dispozici je také sejf. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou. Celkové vybavení doplňuje ještě připojení k internetu, telefon, televize, rádio a stereo aparatura. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. Hosté mohou využít i terasu, terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. Pokud jde o trávení volného času, nabízí objekt vedle golfu za poplatek také stolní tenis a kulečník. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze a plná penze.

Platba

Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako Visa a MasterCard.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Centrum města 900 m
 Pláž 1100 m
Sport/zábava
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Stolní tenis
 Biliárd/kulečník
 Počet bazénů
 Golf
 Terasa na opalování
 Slunečníky
 Venkovní bazén(y)
 Plavecký bazén
Stravování
 Snídaňový bufet
 Polopenze
 Plná penze
 Obědový bufet
 Oběd - sestavené menu
 Večerní bufet
 Servírovaná snídaně
Vybavení pokoje
 Fén
 Mikrovlnná trouba
 Varná konvice
 Přístup k internetu
 Koupelna
 Vana
 Telefon s přímým vytáčením
 Rádio
 Koberec
 Trezor
 Lednice
 Stereo
 Balkón/terasa
 Sprcha
 TV
 Kuchyňský kout
Vybavení
 Lobby
 Nonstop recepce
 Směnárna
 Šatna
 Výtahy
 Kavárna
 Bar(y)
 Herní místnost
 Restaurace
 Síť pro mobilní telefony
 Přístup k internetu
 TV místnost
 Vstupní hala
 Služby prádelny
 Přístup k WLAN
 Hotelový trezor
Platba
 VISA
 MasterCard
 American Express
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Počet pokojů (celkem) 45
 Rok výstavby 1971
 Rok renovace 2000
 Počet poschodí - hlavní budova 4
 Zahrada (m²)
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o objektu
 PSČ 38400
 Telefon - rezervace 922380762
 Fax 922380334
 E-mail reservas@hotelcasadelsol.com
 URL www.hotelcasadelsol.com
 Telefon - hotel 922380762
Pláž
 Přímo u pláže
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Casa Del Sol

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Casa Del Sol

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů