Dovolená Cala Millor
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Millor

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Cala Millor od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte východní pobřeží ostrova v letovisku Cala Millor

Odvrácené pobřeží Mallorky, odkud je to dál k pevninskému Španělsku patří k turisticky vyhlášeným místům. Samotných turistů je tu ale méně než na západním pobřeží, odkud je to jen skok do Barcelony nebo Valencie. Zato tady na východě můžete vychutnávat nádherné letovisko nerušeně.

Čeká vás tu azurové moře s čistými písčitými plážemi a občasnými skalnatými výběžky. Mělčina je ještě několik desítek metrů, kde taky pokračuje písčité dno. Proto se sem dá bez obav vyrazit i s celou rodinou, včetně malých dětí nebo neplavců.

Vychutnávejte si komfort a různorodost

Místní promenáda je prakticky jedna nekonečná písčitá pláž. K tomu musíte připočítat četné stánky s občerstvením, lehátka a další výbavu, kterou byste při koupání mohli potřebovat. Všechno pěkně po ruce. Nedaleko můžete navštívit strážní věž nebo obdivovat skalnatou zátoku z azurovými lagunami.

K nejoblíbenějším hotelům v letovisku patří Elegance Vista Blava s krásnými vzdušnými pokoji a vlastním bazénem lemovaným palmami, hotel Veronica s kaskádovými terasami a perfektním výhledem na moře nebo Ciudad Laurel s bazénem i dětským bazénkem a barem u nich.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru