Zobrazovat ceny v Euro

Dobrý hotel|71%|

Hotel Adonis Plaza

Santa Cruz de Tenerife Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Adonis Plaza

+
=

Náš názor na hotel Adonis Plaza
Podle 319 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 71% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

5,1 / 6
24 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Adonis Plaza

Hotel 5,3 / 6
Pokoje 5,5 / 6
Hotelový servis 6 / 6
Okolí hotelu 5,3 / 6
Stravování 4 / 6
Sport a zábava 0 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Adonis Plaza
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s úrovní a kvalitou stravování. Nejvíce jim vadilo omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 94% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
295 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Adonis Plaza

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento hotel se nachází jen pár metrů od turistické oblasti, kde je mnoho barů, restaurací a obchodů. Jen 200 m od pláže, hotel je také jen pár minut chůze od náměstí Plaza de España. Veřejná doprava se liší od zastávky se nachází jen 50 m od hotelu a další pláž je 8 km daleko.

Vybavení

Hotel se skládá z 40 jednolůžkových pokojů a 53 dvoulůžkových pokojů rozložena na 8 pater. Zařízení v hotelu patří klimatizovaná restaurace, prádelna a veřejný internetový terminál (za příplatek).

Pokoje

Všechny pokoje mají koupelnu, vysoušeč vlasů, minibar / lednička a trezor. Navíc, telefon s přímou volbou a připojení k internetu jsou vybaveny v rámci místnosti.

Sport / Zábava

Hosté se mohou těšit využít solárium.

Stravování

Snídaně formou bufetu je k dispozici každé ráno.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o budově
 Rok výstavby 1968
 Počet pokojů (celkem) 95
 Počet jednolůžkových pokojů 40
 Rok renovace 2007
 Počet poschodí - hlavní budova 8
 Počet dvoulůžkových pokojů 53
 Počet menších apartmá 2
Typ hotelu
 Městský hotel
Platba
 VISA
 MasterCard
Vybavení
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Konferenční místnost
 Malý supermarket
 Bar(y)
 Restaurace
 Klimatizace
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Fén
 Minibar
 Lednice
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Balkón/terasa
 TV
 Vana
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Sprcha
 Trezor
Stravování
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Opalovací studio/solárium
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 50 m
 Pláž 8000 m
Informace o objektu
 Fax 922.275160
 Telefon - hotel 922.272453
 PSČ 38002
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Adonis Plaza

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Adonis Plaza

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů