Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Villa De Algar

Algar Andalusie Španělsko

Dovolená do hotelu do Andaluzie od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Andalusie

Obecný popis hotelu
Villa De Algar

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Existuje celkem 20 pokojů, které nabízí hostům a mezi zařízení v této 2 podlažní zařízení počítat recepce a bar vedle vzduch-stabilizuje restauraci a veřejný internetový terminál. Ti, kteří přijedou autem, mohou využít parkoviště a garáže zařízení.

Umístění

Nachází se v turistickém centru města Algar (Cádiz), tento hotel leží jen pár minut chůze od lázeňského centra, kde si hosté budou objevovat výběr obchodů, butiků, kaváren, barů, restaurací a dalších nákupních a zábavních podniků. Je to jen co by kamenem dohodil k odkazům na veřejnou dopravu, a to je dobře stojí za to navštívit na nejbližší pláž, která leží asi 60 km od hotelu.

Pokoje

Každý z pokojů je vybaven koupelnou, telefonem s přímou volbou, přístup k internetu a ústřední topení.

Sport / Zábava

Bazén se nachází ve venkovním areálu.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2
 Kategorie (doporučená) 2
Vybavení
 Restaurace
 Bar(y)
 Garáž
 Parkoviště
 Přístup k internetu
 Restaurace s klimatizací
Vybavení pokoje
 Dvojlůžko
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Přístup k internetu
 TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Balkón/terasa
 Koupelna
Sport/zábava
 Plavecký bazén
 Venkovní bazén(y)
 Počet bazénů
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 50 m
 Pláž 60000 m
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Rok výstavby 1994
 Počet dvoulůžkových pokojů 20
 Počet pokojů (celkem) 40
Informace o objektu
 E-mail INFO@TUGASA.COM
 Fax 956710266
 Telefon - rezervace 956710275
 Hotelový řetězec TUGAS
Dovolená Andalusie

Fotografie hotelu
Villa De Algar

Dovolená Andalusie

Počasí v oblasti hotelu
Villa De Algar

Počasí a kdy jet do Andaluzie

  • Andalusii charakterizuje suché a teplé podnebí. Je vůbec nejteplejším regionem v celém Španělsku, dokonce teplejším než Kanárské ostrovy. Hlavní město Sevilla je jedním z nejteplejších měst v Evropě vůbec.V roce 1881 byl 4. srpna dokonce zaznamenán teplotní rekord 51oC.
  • Hlavní sezona na pobřeží Costa de Alméria je rozložena mezi měsíce květen, červen, a poté září a říjen. Ostatní měsíce jsou považovány za sezónu vedlejší. Nedá se říci, že Almérie má nějaké vysloveně návštěvnicky neatraktivní období.
  • Nejkrásnějším obdobím je patrně jaro a podzim. Už v dubnu stoupá teplota k příjemným 20oC, v květnu k 22oC. Ubývá srážek v průměru na pouhých pět dnů v měsíci. Slunce si užijete až 9 hodin denně. Moře se otepluje pomalu, v těchto měsících mívá okolo 16oC. V této době region hostí většinu slavností a festivalů. Na podzim jsou teploty podobné. Říjen vás bude hýčkat příjemnými 26oC a ani v listopadu většinou neklesnou maxima pod 20oC. Minimální teploty mohou klesnout k 16oC, ale moře je stále teplé okolo 20oC. Déšť je také nepravděpodobný, ale může přinést úlevu od dlouhodobých veder. Ubývá však sluníčka.
  • Léto, a především červenec a srpen, je teplotním vrcholem sezóny, ale pokud si chcete příjemně prohlédnout pamětihodnosti města, zvolte raději chladnější měsíce. Průměrné maximální teploty se běžně pohybují okolo 30oC, je sucho a slunce pálí po celých dvanáct hodin. Zvláště pobyt ve městěch a vnitrozemí je opravdu na hranici únosnosti. Teploty moře překročí 20oC.
  • Za zimu je považováno období od prosince do února. Nejchladnější je leden, ale maxima jsou stále okolo 16oC a minima neklesnou pod 8oC. Teploměr se téměř nikdy nedotkne bodu mrazu. Domácí jsou si teplem tak jisti, že mnozí z nich nemají doma topení. Zima je také deštivějším obdobím, v průměru prší sedm dní v měsíci, ale slunce se objevuje i na šest hodin denně. Zajímavé je, že moře je stále teplejší než vzduch. Nejnižších teplot dosáhne teprve v únoru a březnu.
Index sezóny
Leden
15 °C
15 °C
77 %
6 hodin
6 dnů
Únor
16 °C
14 °C
72 %
7 hodin
8 dnů
Březen
18 °C
16 °C
71 %
7 hodin
6 dnů
Duben
21 °C
18 °C
66 %
9 hodin
6 dnů
Květen
25 °C
18 °C
66 %
9 hodin
4 dny
Červen
28 °C
19 °C
62 %
12 hodin
1 den
Červenec
30 °C
20 °C
63 %
12 hodin
žádný
Srpen
30 °C
22 °C
64 %
11 hodin
žádný
Září
29 °C
22 °C
70 %
8 hodin
3 dny
Říjen
24 °C
20 °C
73 %
7 hodin
7 dnů
Listopad
19 °C
16 °C
72 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
14 °C
15 °C
78 %
5 hodin
9 dnů