Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Andalusie

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Andaluzie od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Andalusie je divoké Španělsko, o kterém sníte. Neúprosně pálící slunce, krvavá corrida, žhavé siesty trvající po celou noc, překrásné maurské památky v čele s granadskou Alhambrou nebo plážová Malaga, rodiště Pabla Picassa. To je Andalusie, kraj v jižním Španělsku na pobřeží Středozemního moře a Atlantského oceánu, kde si již na jaře budete připadat jako někde v teplém, slunném Karibiku.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Andalusie zaujímá jižní část Pyrenejského poloostrova. Metropolí regionu je Sevilla, živá metropole, středisko průmyslu a dějiště světové výstavy EXPO 92. Granada je nejblíže k turistickým střediskům na pobřeží, a patří tudíž k nejnavštěvovanějším městům. Najdete zde nejen krásný palác Alhambra, katedrálu a královskou kapli, ale i mnoho dalších (nejen historických) oblíbených míst. Chipiona vás uchvátí překrásnými, dlouhými plážemi. Antequera vám nabídne přírodní park El Torcal, kostel El Carmen a mnoho dalších historických památek. Díky své nádherné poloze je vesnice Montejaque ideálním místem pro odpočinek. Navštívit zde můžete hrad Hundidero, jeskyni a údolí, či rozhlednu Mirador pro nádherný výhled na celou vesnici.

Přejít nahoru