Dovolená Vilafranca de Bonany
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Vilafranca de Bonany

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Vilafranca de Bonany od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do městečka Vilafranca de Bonany

Vydejte se na dovolenou do samého srdce Mallorky, která platí za nejoblíbenější a turisticky nejnavštěvovanější místo z Baleárských ostrovů. Najdete tady perfektní zázemí pro výlety na všechny strany, abyste se mohli podrobněji seznámit s celým ostrovem. Začnete ale ještě v Palmě.

Právě do hlavního města ostrova i souostroví totiž přiletíte, ať už se na cestu vydáte odkudkoliv. Kdybyste chtěli na Mallorku vyrazit lodí, určitě je to možné, ale cesta se vám o několik hodin protáhne. Lodi sem plují ze Španělska a doporučujeme se nalodit v Barceloně nebo Valencii.

Projděte muzea, prohlédněte si svatyni a vyrazte k 3 000 let starým ruinám

Pokud nefandíte vysedávání u moře, ale chcete poznávat okolí, máte se na co těšit. V nejbližším okolí totiž najdete dvě muzea, svatyni Santuari de la Mare de Déu de Bonany s překrásným výhledem nebo prastaré zbořeniště Talaiots de Son Fornés. K moři a koupání je to autem asi půl hodiny jihovýchodně.

Bydlet tady budete v menších a útulných hotelích. Můžete se těšit na individuální přístup a velmi ochotný personál. Doporučujeme vám třeba Sa Franquesa Nova, kde si zamilujete venkovský ráz i nenásilně vyladěné interiéry v jednoduchém a elegantním stylu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru