Dovolená Valldemossa
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Valldemossa

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Valldemossa od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do letoviska Valldemossa

Oblast kolem městečka Valldemossa leží v severní části ostrova Mallorka, který je největším a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Na pláž se dá z městečka dojít pěšky, i když je to kousek cesty. Za to je tu krásné ticho a klid i uprostřed sezóny, kdy se to jinde na ostrově hemží turisty.

Dostanete se sem pohodlně. Nejdřív letecky do hlavního města ostrova i celého souostroví – Palmy. Odtud pak autem nebo místní dopravou asi 20 kilometrů na sever. Pokud byste chtěli na Mallorku doplout lodí, doporučujeme vyrazit ze Španělska. Lodi sem plují z Barcelony i Valencie.

Objevte klášter, kostel a obdivujte místní muzeum

Kromě moře si tady užijete i hodně památek. Skutečnou perlou městečka Valldemossa je starodávný klášter. Za vidění ale určitě stojí i kostel o pár set metrů na východě od kláštera, stejně tak vyhlídková místa na jihu obce. Minout byste neměli ani muzeum plné zajímavých exponátů.

Ubytování tady seženete snadno a ve vysoké kvalitě. Za všechny hotely doporučujeme třeba El Encinar s krásným výhledem na moře, Valldemossa, který je zařízený v historické budově, nebo Ca's Papa Sweet Hotel Valldemossa s parádní domáckou atmosférou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru