Hosté chválí u hotelu TUI BLUE Makadi Vyřizování reklamací, Odbornost personálu, Koupelna a toaleta, Vzdálenost k pláži, Chuť a kvalita jídel. Nejméně však byli spokojeni se zázemím pro rodiny s dětmi.
Klimatizovaný hotel má 167 pokojů. Je zde hotelový sejf a bankomat. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Objekt je vybaven celou řadou zařízení pro handicapované. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Dále je možné využít 24 hodinovou bezpečnostní službu, lékařskou službu, prádelnu a kadeřnictví. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.
Podle 1884 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 94% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
Vyřizování reklamací, Odbornost personálu, Koupelna a toaleta, Vzdálenost k pláži, Chuť a kvalita jídel
podle 3 hodnocení
Menší hotel, vše vynikající, adult only,
Jezdim sem na toto misto jiz ponekolikate z mnoha duvodu..Drive ,kdyz jsem si chtela odpocinout a nabrat sily pred jarem,byl nejblize Egypt..Vybrala jsem si hotel dle obrazku z katalogu a des bes...A ze jsem tech hotelu navstivila-jak v centru HRG,tak na periferii vsemi smery...Ne,vsechny byly spatne,ale az zde na Makadi jsem nasla to,co od dovolene ocekavam...Klid,pohodu,skvele koupani v cistem mori s krasnym pristupem do more bez nutnosti obuvi.Hotel Sol Y Mar Makadi Marine je po vsech strankach idealni-skvele ubytovani,vse ciste uklizene,navonene,pristup vsech pracovniku od zahradniku az po cisniky bez chyby.Jidlo,obsluha,pristup vsech je opravdu na urovni.Co se mi hlavne libi,kazdy si zde muze najit to sve...More je primo u hotelu,tudiz neni nutne nikam dlouze chodit ci cestovat.Lehatka a rucniky bez problemu a vseho dost jak u more,tak u bazenu.Je zde spousta aktivit a kdo se chce hybat a ne jen lenosit,je zde skvely animacni tym,ktery se stara o klienty od 10 hod. do 24.Je zde spousta aktivit -strecink,vodni gymnastika,joga,gymnastika na plazi,vyuka brisnich tancu,latinskoamerickych,ze sportu dale petanque-jsou to skvele boje mezi druzstvy :-)..sipky,strileni z luku,volejbal,fotbal,vodni polo,plavani,pin pong,stolni fotbalek,moznost tenisu,ukazky skladani rucniku,je zde fitnes centrum,biliard,je zde velice dobre fungujici detsky klub,kde se detem skvele venuji a vecer je pro ne kazdy den usporadana detska diskoteka,kde se uci ruzne tanecky a ma to skvelou atmosferu a spoustu dosp.divaku.Pro dospele je diskoteka kazdy den od 23.hod. a kazdy den vecer program ,ktery zajistuje ob den animacni tym/scenky,tanec../folklorni vystoupeni,fakir,brisni tanecnice..K videni a pobaveni spousta...I kdyz je hotel vzdalen od HRG asi 25 km,neni problem se do HRG dopravit jezdi nekolikrat denne bus tam i zpet a nebo lze pouzit taxi.I zde je sppousta obchodu a vse co v HRG,lze zakoupit i zde a sikovni kupujici si usmlouvaji ceny srovnatelne s HRG.Vyhodou je,ze na plazi vas nikdo neotravuje z domorodcu,neb hotel se nachazi v uzavrenem komplexu jiz 9ti hotelu,kde je absolutni bezpecnost a klid .Je zde nove otevreny golfovy hotel a nadherne golfove hriste-nejvetsi v Egypte a jsou zde skvele moznosti prochazek a behani...Proste je toho mnoho,co by se dalo napsat a opravdu jen v superlativech...Na tomto miste je zarucena skvela klidna dovolena,prijemne koupani ,snorchlovani,potapeni a vyletu ponorkou,lodi na ostrovy,lode s prosklenm dnem a barevne rybicky jsou videt i ze brehu a vetsi nadherne barevne ryby ze dvou mol...A abych nezapomnela,kazde pondeli se porada olympijsky den,kdy se v 6ti disciplinach dopoledne a odpoledne utkavaji druzstva ze vsech hotelu,vecer je slavnostni vyhlaseni,rozdani medajli vitezum a vyhlaseni umisteni jednotl.hotelu-1.misto ziskava putovni pohar.Vyhlaseni je doprovazeno programem a uzasnou nepopsatelne nadhernou atmosferou .Po 5ti navstevach zde ziska klient svuj strom,ktery si vlastnorucne zasadi,je to velmi pekny ceremonial se vsemi manazery hotelu vcetne reditele,kdy vam podekuji za prizen a vyjadri uctu a podekovani-je zde pohosteni a mila atmosfera.Strom je opatren cedulkou s vasim jmenem a datumem zasazeni.Je krasne pozorovat s kazdou navstevou,jak stromecek roste .pri 10.navsteve dostane klient jiz vzrostlou palmu v zahrade,ktera je opatrena tez cedulkou...Kazda navsteva je zde ocenena zvlastnimi vyhodami-neznam presne ty postupy,ale jsou to urcite pozornosti-zupanek a domaci pantoflicky,sladkosti a ovoce na pokoji,minibar zdarma,kazdy den balena voda,spousta pozornosti od manazeru na pokoji-karkade ,zalozky z papyrusu,ruzne suvenyry,z rucniku vyrobene ozdoby a postele ozdobene kvetinami..Ani si asi na vsechno nevzpomenu..Snad jen to,ze se jiz setkavam opakovane se stejnymi navstevniky at ze zap.Evropy,ale i americany a lidi ze severskych zemi...Jsou zde i Lotysi,litevci,ale v rozumne mire a jsou to skveli sportovci a pratele...Vsichni jsou spokojeni a radi se vraci..Mohla bych napsat jeste spoustu radek,ale chce si to vyzkouset a pak porovnat.Tak hura na Makadi do Marine ci Sunu-jsou to hotely patrici k sobe a klienti mohou vyuzivat sluzeb v obou mistech.Tak nadhernou dovolenou vsem a v zari si jedu pro palmu :-).
V tomto hotelu jsem jiz po devate a nemohu si ho vynachvalit.Jednak preferuji hotely rodinneho typu-ne obrovske komplexy.Sluzby jsou na vysoke urovni,mili a spolehlivi lide a co hlavne-uzasny animacni tym.kazde pondeli se porada olympijsky den mezi 6 hotely a soutezi se v ruznych sportech-6dopoledne,6 odpoledne a vecer je vyhlaseni vitezu,rozdani medaili-no uzasna atmosfera!!!!cestuji hodne,ale timhle si mne Marine ziskal!!!!Pri sportovani se najde plno pratel a opakovane se vracime,abychom tu bajecnou dovolenou prozili znovu!!!!Marine mohu vsem doporucit - ubytovani prima,skvele sluzby,kuchyne vyborna,krasne prostredi a co hlavne-atmosfera hotelu,mili a pratelsti zamestnanci,animatori se skvelym programem -zabavni a mili,vzdy pohovori a to anglicky,nemecky ,rusky a dokonce je tam skvela animatorka hovorici cesky!!!!!!coz jsem jinde nezazila a to cestuji opravdu hodne.Tem,kdo maji radi rodinnou atmosferu,skvele sluzby , zabavu a sport,vyborne koupani a prochazky po plazi a ocekavaji nadhernou dovolenou=neni co resit!!!Jedine Marine :-)Hostu si tam opravdu vazi a hledi-po opakovanych pobytech mate urcite vyhody a po 5ti vam zasadi na vasi pocest strom,kde je cedulka s vasim jmenem a kolem toho plno slavy-a verte-v breznu jsem tam zas!!!!
Bezpečnost
Doprava
Náboženství a historie
Jak se domluvit
Obyvatelstvo
Měna
Počasí
Elektřina a komunikace
Hory
Moře
Okolní země
Příroda
Řeky
Orientační ceny
Tipy na nákupy
Jídlo a pití
Nakupování
Spropitné
Očkování před cestou
Co si vzít na dovolenou
Víza
Rady na cestu
Aktivity a zábava
Koupání
Zajímavá místa
Napište nám vaši představu. Společně najdeme dovolenou přesně podle vašich představ. Stačí nám napsat, co hledáte a my zařídíme zbytek.