Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|69%|

Hotel The PrimeSelect Los Alisios

Los Cristianos Tenerife Španělsko

K pláži 1100 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
The PrimeSelect Los Alisios

+
=

Náš názor na hotel The PrimeSelect Los Alisios
Podle 878 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 69% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

4,1 / 6
16 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu The PrimeSelect Los Alisios

Hotel 4 / 6
Pokoje 5 / 6
Hotelový servis 6 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 4 / 6
Sport a zábava 4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu The PrimeSelect Los Alisios
Hosté chválí umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu, s úrovní a kvalitou stravování a s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 81% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
862 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
The PrimeSelect Los Alisios

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Objekt má 146 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Služby jako úschovna zavazadel a hotelový sejf přispívají k pohodlí a komfortu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi (za poplatek). Nachází se zde restaurace a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Objekt nabízí také službu hlídání dětí a prádelnu.

Vybavení pokoje

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají ventilátor, obývací část, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo rozkládací pohovka. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K dispozici je také sejf. V každém pokoji je kuchyňský kout, v němž se nalézá lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Celkové vybavení doplňuje ještě připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou využít terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. Z volnočasových aktivit nabízí objekt vedle plážového volejbalu, golfu, fitness studia a spa za poplatek také tenis, stolní tenis a kulečník. Hotelovým hostům je k dispozici animační tým, jenž se pomocí nejrůznějších zábavních aktivit stará o pestrý program pro malé i velké. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Objekt nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Objekt kromě toho nabízí možnost občerstvení. Během živé cooking show připravují špičkoví kuchaři přímo před hosty výborné speciality. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako American Express, Visa a Diners Club.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Restaurace 900 m
 Pláž 1000 m
 Nákupy 900 m
 Bary/hospůdky 900 m
 Hromadná doprava 500 m
 Golfové hřiště 2000 m
Sport/zábava
 Šipky
 Biliárd/kulečník
 Plážový volejbal
 Stolní tenis
 Slunečníky
 Opalovací studio/solárium
 Bocca
 Počet bazénů
 Tenis
 Posilovna
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Plavecký bazén
 Golf
 Venkovní bazén(y)
Stravování
 All inclusive
 Večerní bufet
 Obědový bufet
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
 Polopenze
Vybavení pokoje
 Kuchyňský kout
 Telefon s přímým vytáčením
 Fén
 Varná konvice
 Koupelna
 Sprcha
 Mikrovlnná trouba
 Balkón/terasa
 Salónek
 Přístup k internetu
 Trezor
 Vana
 Lednice
 Dlaždice
 TV
Vybavení
 TV místnost
 Přístup k internetu
 Hotelový trezor
 Herní místnost
 Bar(y)
 Parkoviště
 Obchody
 Prádelna
 Služby prádelny
 Hřiště
 Přístup k WLAN
 Restaurace
 Vstupní hala
 Malý supermarket
 Výtahy 6
 Nonstop recepce
 Lékařská pomoc
Platba
 VISA
 American Express
 Diners Club
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 146
 Počet poschodí - hlavní budova 5
 Rok renovace 2007
 Rok výstavby 1985
 Počet apartmánů 146
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o objektu
 Telefon - hotel 34922790180
 URL www.coral-hotels.com
 E-mail info@coral-hotels.com
 Fax 34922790180
 Telefon - rezervace 922798403
 PSČ 38650
 Hotelový řetězec CORAL
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
The PrimeSelect Los Alisios

Dovolená Tenerife

Video hotelu
The PrimeSelect Los Alisios

The PrimeSelect Los Alisios - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
The PrimeSelect Los Alisios

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů