Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|62%|

Hotel Tenerife Ving

Puerto de la Cruz Tenerife Španělsko

K pláži 350 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Tenerife Ving

+
=

Náš názor na hotel Tenerife Ving
Podle 366 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 62% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

5 / 6
43 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Tenerife Ving

Hotel 4,7 / 6
Pokoje 4 / 6
Hotelový servis 4,1 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 4,9 / 6
Sport a zábava 3,8 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Tenerife Ving
Hosté chválí umístění a okolí hotelu a úroveň a kvalitu stravování. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu, s obsluhou a službami, s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 92% dotázaných.

3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
323 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Tenerife Ving

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Apartmánový hotel má 122 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Je zde dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hotel nabízí lékařskou službu, budící službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

V pokojích je kuchyň a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. V pokojích je rozkládací pohovka. Je tady sejf. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Koupelny mají sprchový kout a vanu. V apartmánovém hotelu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hotel má venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. Apartmánový hotel má v nabídce mnoho zábavních a sportovních aktivit, například solárium, za poplatek pak kulečník. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Autobusová stanice 15 m
 Pláž 300 m
 Centrum města 300 m
Sport/zábava
 Opalovací studio/solárium
 Lehátka
 Počet bazénů
 Zábava pro děti
 Tenis
 Biliárd/kulečník
 Slunečníky
 Terasa na opalování
 Venkovní bazén(y)
Stravování
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
 Polopenze
 Večeře - sestavené menu
 Oběd - sestavené menu
Vybavení pokoje
 Telefon s přímým vytáčením
 Sprcha
 Salónek
 Vana
 Přístup k internetu
 Koupelna
 Balkón/terasa
 Trezor
 Lednice
 Kuchyňský kout
 TV
Vybavení
 Hřiště
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Konferenční místnost
 Restaurace
 Herní místnost
 Bar(y)
 Lékařská pomoc
 Restaurace s klimatizací
 Služby prádelny
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
 Hotelový trezor
 Nonstop recepce
 Klimatizace
 Malý supermarket
 Kavárna
 Výtahy
 Vstupní hala
 Parkoviště
Pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Kamenitá pláž
 Písečná pláž
Platba
 VISA
 MasterCard
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
 Hotel na pláži
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 7
 Počet pokojů (celkem) 122
 Terasa (m²)
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 2
Informace o objektu
 Fax 3-492-238-14 15
 Telefon - hotel 3-492-238-45 11
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Tenerife Ving

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Tenerife Ving

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů