Dovolená Son Vida
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Son Vida

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Son Vida od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte dovolenou v centru dění v letovisku Son Vida

Son Vida patří k hlavnímu městu Palmě. Leží několik kilometrů severozápadně od centra, na druhé straně než mezinárodní letiště ostrova Mallorky, která je nejoblíbenějším cílem turistů na Baleárských ostrovech. Letovisko je klidnější a uprostřed zeleně, což je výhoda oproti tepající metropoli.

Cesta sem netrvá dlouho. Do Palmy jednoduše doletíte odkudkoliv z Evropy nebo světa. Ale kdybyste chtěli zažít po cestě trochu dobrodružství navíc, můžete se sem vydat taky lodí. Nejjednodušší je to z pevninského Španělska. Lodi sem míří třeba z Barcelony nebo Valencie a trvá jim to asi 10 hodin.

Poznejte nejoblíbenější pláže, barvy i atrakce Mallorky

Son Vida leží jen něco přes kilometr od velkého mallorského přístavu, kde můžete obdivovat luxusní jachty zbohatlíku i další plavidla. O pár set metrů dál východně leží krásná písečná pláž Platja de Can Pere Antoni s pozvolným vstupem do moře. A nedaleko narazíte na vyhlášené restaurace i bary.

Ubytování tady seženete snadno – od levnějších hostelů po pětihvězdičkové luxusní hotely. Nebudeme vám zužovat výběr doporučováním konkrétních míst, protože hodně záleží na tom, co od ubytování očekáváte. V každém případě si určitě vyberete bydlení, které vás nadchne.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru