Dovolená Son Servera
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Son Servera

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Son Servera od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte krásy letoviska Son Servera

Oblast leží na východě největšího z Baleárských ostrovůMallorky. Obec sice leží několik kilometrů od východního pobřeží ostrova, ale za to je tu klid a dá se sem pohodlně dostat z pevninského Španělska i odkudkoliv odjinud z Evropy letecky. Přistanete v hlavním městě Palmě a zbylých několik desítek kilometrů dojedete autem.

Kromě posledních deseti kilometrů vede trasa po hlavní a kvalitní silnici. I proto sem vyrážejí často na dovolenou také Španělé z nedaleké Valencie nebo Barcelony, ze kterých je to na oblíbených ostrov ve Středozemním moři nejblíž.

Nechte se okouzlit starobylou ruinou kostela a čistým mořem

Pár kilometrů na pobřeží ujdete klidně i pěšky. Je to pěkná procházka do letoviska Cala Bona. Tady si užijete koupání v průzračně čistém moři i pohodové opalovaní. Kromě toho si ale v Son Serveře nenechte ujít návštěvu místního starobylého kostela. Jeho překrásné klenby ze žlutého pískovce vás uhranou.

Ubytování tu najdete snadno. Mezi nejoblíbenější hotely patří Sentido Pula Suites Golf & Spa – pětihvězdičkový skvost s veškerým komfortem, Pula Golf Resort s krásnou rustikální atmosférou nebo kaskádovité Cristina Apartamentos hned u bazénu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru