Dovolená Sineu
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Sineu

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Sineu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte krásnou dovolenou v letovisku Sineu

Městečko s přibližně 3 800 obyvateli leží ve vnitrozemí Mallorky, která je největším a taky nejčastěji navštěvovaným z Baleárských ostrovů. Oblast je bohatá na památky a je skvělým výchozím bodem pro poznávání celého ostrova. Dá se sem dostat pohodlně přímo z hlavního města Palmy.

Do toho je nejjednodušší doletět, což zvládnete odkudkoliv z Evropy už za několik hodin. Kdybyste do mallorské metropole chtěli raději doplout, doporučujeme vyrazit ze Španělska. Lodi vyplouvají například z Barcelony nebo Valencie a plavba trvá asi 9 až 10 hodin čistého času.

Nechte se okouzlit monumentálním kostelem a okolními lesy

Jestli patříte k lidem, kteří na dovolené rádi poznávají obyčejný život v zemi, kterou navštívíte, budete v Sineu nadšení. Určitě si udělejte dost času na venkovní i vnitřní prohlídku kostela. Najdete ho na návrší a je od něj vynikající výhled po okolí. I procházky po nedalekých lesích stojí za to. K moři je to něco přes 20 km severovýchodně.

Bydlet tady můžete v luxusu i vkusném a cenově přijatelném komfortu. Z blízkých hotelů doporučujeme třeba Son Cleda v jednom z klasických městských domů, Leon de Sineu s krásnou zahradou a venkovním posezením nebo některý z dalších útulných domáckých hotelů.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru