Dovolená Ses Salines
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Ses Salines

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Ses Salines od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte nenápadné a krásné letovisko Ses Salines

Oblast leží v jižním výběžku Mallorky, která se považuje za nejhojněji navštěvovaný z Baleárských ostrovů. Kromě toho je taky největší a nejznámější. Městečko Ses Salines je vyhlášené kaktusy a jezdí se na ně každoročně dívat tisíce turistů. Přesto se nemusíte bát nepříjemných davů jako na pobřeží.

Cesta do letoviska je pohodlná a začíná dopravou do hlavního města Palmy. Sem můžete doletět prakticky odkudkoliv z Evropy i celého světa nebo doplout z pevninského Španělska. Pokud zvolíte dobrodružnější plavbu, doporučujeme vyrazit z Barcelony nebo Valencie. Plavba trvá asi 10 hodin.

Užijte si botanickou zahradu, koupaliště i nedaleké moře

V Ses Salines si můžete vybrat z různých aktivit. Pokud fandíte kaktusům, přijdete si na své v botanické zahradě na východním okraji městečka. Nedaleko odtud je i městské koupaliště. Když vás schvátí horko a budete potřebovat ochladit v moři, je to k němu jen asi 5 kilometrů na jihozápad.

Místní hotely vás nadchnou čistotou, kvalitou služeb i komfortem. Ze všech dostupných vám doporučujeme třeba Landhotel Can Bonico s vyhlídkovou věží, Finca es Turo s půvabnou terasou a bazénem nebo S'Hort Des Turo připomínající šlechtické venkovské sídlo.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru