Dovolená Santanyi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Santanyi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Santanyi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte rajskou dovolenou u moře v oblasti Santanyi

Letovisko najdete v nejjižnějším cípu největšího z Baleárských ostrovůMallorky. Z Evropy se sem dostanete pohodlně letadlem. Ze Španělska i některých dalších středomořských států taky lodí, pokud máte dobrodružnou povahu a trochu času navíc. Určitě plavbu doporučujeme.

Letadlem se dostanete do hlavního města ostrova i souostroví – Palmy. Sem taky plují lodi z Barcelony nebo Valencie. Pak vás čeká zbytek cesty autem na jih. Ale nebojte se, není to žádná dlouhá trasa. Pár desítek kilometrů podél pobřeží nebo vnitrozemím a jste na místě.

Vychutnejte si zelenomodré tůně v moři

Z města na pláž je to jen pár kilometrů, což je příjemná procházka, pokud nevyrazíte v poledne. A i kdyby ano, chutnými drinky na pláži i po cestě se v pohodě schladíte, než se ve spolupráci s místním centrem naučíte potápět. A že je pod hladinou hodně živočichů i rostlin a korálů, které stojí za to vidět.

Ubytovat se můžete třeba v některém z místních oblíbených hotelů. Doporučujeme třeba Pinos Playa na pobřeží vetknutý do skalisek, Apartamentos Village Cala Santanyi pod palmami s perfektním bazénem nebo Rupit – klidný a menší hotel pro dospělé.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru