Dovolená Santa Ponsa
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Santa Ponsa

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Santa Ponsy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte západní část Mallorky v letovisku Santa Ponsa

Západní pobřeží největšího z Baleárských ostrovů je kromě krásných pláží vyhlášené taky unikátními vyhlídkami na nejbližší ostrůvky na skalnatých výběžcích, které se hrdě tyčí z moře. Při západu slunce tvoří úchvatné scenérie, za kterými sem jezdí lidé z Barcelony, Valencie i celého Španělska.

Santa Ponsa leží nedaleko hlavního města Palma a je odtud blízko taky na Ibizu – další vyhledávanou destinaci souostroví. Pokud budete chtít, můžete na Ibizu vyrazit na výlet. Dá se k ní pohodlně doplout lodí. Určitě ale najdete dostatek míst k výletům i v nejbližším okolí.

Navštivte archeologický park, lanové centrum nebo Cruz del Descubrimiento

Poblíž pláže máte na dosah další atrakce, které oceníte hlavně v případě, že do tohoto letoviska vyrazíte s celou rodinou. Děti si užijí hromadu legrace i adrenalinu v lanovém centru, dospělí se poučí o historii v archeologickém parku a všichni můžete společně obdivovat monumentální památník.

Pokud chcete ubytování v nejlépe hodnocených hotelech, vyberte si Bahia del Sol s krásným interiérem plným letního slunce, Delfin Casa Vida Apartamentos vyhlášený svou čistotou a rodinnou atmosférou nebo Club Santa Ponsa – s parádní terasou, ze které je perfektní výhled na moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru