Ubytování Santa María del Camí
Zobrazovat ceny v Euro

Ubytování Santa María del Camí

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte Santa María del Camí.
Ubytování Santa María del Camí od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do letoviska Santa María del Camí

Oblast kolem městečka Santa María del Camí leží ve vnitrozemské části ostrova Mallorka, který je nejoblíbenějším a taky největším z Baleárských ostrovů. Samotné letovisko sice nevyniká azurovou vodou moře, ale i tak má co nabídnout. Navíc je jen necelých 20 kilometrů severovýchodně od Palmy.

Právě do hlavního města ostrova i celého souostroví povede vaše cesta nejdřív. Můžete sem pohodlně doletět prakticky odkudkoliv z Evropy i celého světa. Nebo si můžete zvolit dobrodružnější cestu na ostrov lodí. Nejlepší je to ze Španělska. Lodi vyrážejí z Valencie nebo Barcelony a plují asi 10 hodin.

Užívejte si naplno atmosféru kouzelného městečka

V Santa María del Camí se nudit nebudete. Určitě tady musíte ochutnat místní speciality ve vyhlášených restauracích, stejně jako vynikající víno. Kromě nedalekého moře u hlavního města Palmy vás čeká možnost zahrát si tenis, fotbal nebo další sporty. Nedaleko je krásný park Parc de sa Quintana.

Bydlet můžete přímo ve městě, kde najdete větší i menší hotely a další možnosti ubytování. Určitě si najdete variantu, která vám bude vyhovovat pozicí i cenou. Za všechny doporučujeme třeba hotel Read´s, ve kterém se můžete těšit na útulné pokoje a vstřícnou obsluhu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru