Dovolená Santa Margalida
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Santa Margalida

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Santa Margalida od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Letovisko Santa Margalida si oblíbíte a budete se sem vracet

Městečko leží asi 10 kilometrů od severozápadního pobřeží Mallorky, která je nejhojněji navštěvovaným a největším z Baleárských ostrovů. Santa Margalida je zajímavá pro svůj klid, dobrou vybavenost a strategickou pozici. Akorát vám sem cesta potrvá o trochu déle než na západní pobřeží.

Nejdřív musíte doletět nebo doplout do metropole Palmy. Ta je mimochodem hlavním městem nejen ostrova, ale i celého souostroví. Letadla sem míří odkudkoliv z Evropy i světa. Lodí se sem nejlépe dostanete ze Španělska. Vyplout můžete třeba z Barcelony nebo Valencie. Cesta trvá asi 10 hodin.

Užívejte si koupání, výlety a pohodu

K moři je to ze Santa Margalidy asi deset kilometrů severovýchodně. Tam vás čeká písečná pláž se skvělým výhledem na východ slunce. Kromě toho máte po ruce taky letoviska Can Picafort nebo Playa de Muro s krásnou pláží. Z místních památek si prohlédněte třeba radnici nebo původní zástavbu.

Bydlet tady můžete v krásných hotelích. Všechny vynikají perfektními službami a velkou ochotou personálu. Když můžou, vycházejí turistům vstříc. Doporučujeme třeba Casal Santa Eulàlia ve venkovském stylu s krásnou zahradou nebo drobný a klidný Villa Sa Rota Nova.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru