Dovolená Santa Eugenia
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Santa Eugenia

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte Santa Eugenia.
Dovolená Santa Eugenia od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do letoviska Santa Eugenia

Oblast s městečkem Santa Eugenia leží ve vnitrozemí Mallorky, která je nejčastěji navštěvovaným a největším z Baleárských ostrovů. Kromě toho je letovisko taky blízko hlavního města Palmy, takže se sem dostanete pohodlně a rychle. Jako první se ale musíte dostat právě do mallorské metropole.

Hlavní město ostrova i souostroví má totiž mezinárodní letiště, kde přistávají letadla z Evropy i celého světa. Přímým letem se sem z Evropy dostanete za pár hodin a zbylých asi 20 kilometrů na východ dojedete autem. Do Palmy můžete taky doplout ze Španělska. Lodi vyrážejí z Barcelony a Valencie.

Užijte si sport, památky i výlety po okolí

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, navštivte místní sportovní centrum Poliesportiu Municipal de Santa Eugènia. Pro milovníky architektury, památek a věřící stojí za vidění kostel Santa Eugènia de Mallorca nebo jeskyně Cova de Lourdes se sochou Panny Marie. K moři je to jen asi 20 km autem.

Pokud jde o ubytování, můžete si vybrat kterýkoliv z místních hotelů nebo hostelů. V městečku najdete spíš menší ubytovací zařízení s příjemnou komorní atmosférou a vstřícným personálem, který vám rád vyjde vstříc. Zároveň oproti velkým hotelům na pobřeží většinou ušetříte. 

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru