Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|89%|

Hotel Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts

San Miguel de Abona Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts

+
=

Náš názor na hotel Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts
Podle 2 827 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

4,8 / 6
55 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts

Hotel 4,9 / 6
Pokoje 5,6 / 6
Hotelový servis 5,3 / 6
Okolí hotelu 4,2 / 6
Stravování 3,5 / 6
Sport a zábava 3,4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts
Hosté chválí celkový stav hotelu, obsluhu a služby a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s umístěním a okolím hotelu. Nejvíce jim vadilo úroveň a kvalitu stravování a omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 92% dotázaných.

4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
2772 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Jsou přijímány běžné platební karty -Visa a MasterCard.

Stravování

V resortu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a plná penze. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dětská menu.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - hra boccia, rybaření a jízda na koni. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například windsurfing, jízda na banánovém člunu, šnorchlování a aqua fitness. Dále je zde pro hosty fitness studio, šipky a gymnastika. V komplexu je wellnes zóna, ve které je možné využít saunu a kosmetický salon. Objekt dále nabízí animační program, živou hudbu a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je obývací část, kuchyň a koupelna. Vybavení pokojů zahrnuje ledničku, sadu na žehlení a televizi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Vybavení

Je zde úschovna zavazadel a bankomat. Hosté si mohou objednat různé výlety na rezervační přepážce. Resort má celou řadou zařízení pro handicapované. Je tady také hezká zahrada. Hosté mají k dispozici kryté garážové stání. Prázdninový areál nabízí vícejazyčný personál, 24 hodinovou bezpečnostní službu, autopůjčovnu, pokojovou službu a kadeřnictví. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Posilovna
 Aerobik
 Tenis
 Golf
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Sauna
 Vířivka
 Venkovní bazén(y)
 Vnitřní bazén
 Opalovací studio/solárium
 Počet bazénů
Stravování
 Polopenze
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
Vybavení pokoje
 Bezbariérový přístup
 Přístup k internetu
 Lednice
 Kuchyňský kout
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Velká manželská postel
 Koupelna
 Fén
 Sprcha
 Mikrovlnná trouba
 Dvojlůžko
 Varná konvice
 Trezor
 Ústřední topení
 TV
 Balkón/terasa
Vybavení
 Parkoviště
 Prádelna
 Pokojová služba
 Konferenční místnost
 Restaurace
 Bar(y)
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
 Hotelový trezor
 Obchody
 Výtahy
Platba
 MasterCard
 VISA
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o objektu
 Fax 441524843305
 Telefon - hotel 448003586991
Vzdálenosti
 Pláž 2000 m
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů