Dovolená Sant Elm
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Sant Elm

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Sant Elm od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte Mallorku v kostce v letovisku Sant Elm

Na pobřeží nejzápadnějšího výběžku Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů – najdete tuhle oblíbenou oblast, která vám nabídne všechno podstatné, co je na ostrově k vidění. Pohodlně a na jednom místě. Z hlavního města Palmy je to sem autem jen asi 40 kilometrů, takže dojedete rychle.

Do hlavního města souostroví můžete doletět odkudkoliv z Evropy. Ale pokud jste duší dobrodruzi, máte možnost sem doplout. Z pevninského Španělska míří do metropole přímé lodní spojení. Když se pro tuhle možnost rozhodnete, bude nejlepší vyplout z Barcelony nebo Valencie. Plavba trvá asi 9 hodin.

Hurá na pláž, ostrovy i památky

V letovisku Sant Elm se určitě nudit nebudete. Můžete si tu písčitou i skalnatou pláž a čisté moře. Uvidíte romantický západ slunce nad vlnami moře nebo se můžete lodí projet na nedaleký ostrov a projít si Parque natural de Sa Dragonera. Na výlet si vezměte vlastní pití a jídlo. Není tam kde koupit.

Ubytování je na západě Mallorky parádní. Doporučujeme například Universal Hotel Aquamarin, který najdete přímo na pláži plné jemného písku, nebo Universal Aparthotel Don Camilo – ten vás zaujme kaskádovitými terasami se skvělým výhledem na moře i rodinnou atmosférou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru