Dovolená San Lorenzo
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená San Lorenzo

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená San Lorenzo od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v letovisku San Lorenzo

Město leží ve vnitrozemí na východě Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Na rozdíl od pobřežních letovisek sem nemíří takové davy turistů, takže si tu užijete slunce i klidu. Cesta do San Lorenza vám moc času nezabere. Nejdřív se ale musíte dopravit na ostrov.

Vstupní bránou Mallorky je Palmy, která je hlavním městem také celého souostroví. Tam můžete pohodlně doletět odkudkoliv z Evropy nebo doplout ze Španělska. Plavba trvá asi 10 hodin a nalodit se můžete v Barceloně nebo Valencii. Zbylých pár desítek kilometrů dojedete autem.

Poznejte okolní památky a užijte si čisté moře

Pokud na dovolené rádi kombinujete výlety a odpočinek u moře, budete tu nadšení. Ve městě i nejbližším okolí najdete zajímavou architekturu i památky jako Basílica de Son Peretó. Přitom to máte pořád kousek k moři, třeba do Cala Millor nebo Porto Cristo.

Ubytování tu najdete snadno a budete spokojení s kvalitou služeb i osobním přístupem personálu. Ze všech možností vybíráme a doporučujeme například Landhotel Son Penya Petit v tradičním domku venkovského střihu, který vás překvapí pohodlím a útulností.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru