Dovolená Sal
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Sal

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Sal od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ostrov Sal je se svými 216km² druhým nejmenším z tzv. návětrných ostrovů Kapverdského souostroví. Sal je nejznámějším a nejnavštěvovanějším ostrovem celého souostroví především v období od srpna do října. Důvodem je záruka dobrého počasí, oslnivý bílý písek, blankytně modrý oceán, přírodní scenérie i lenošivá atmosféra Salu, příznivé ceny a klid na plážích.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Ostrov Sal je se svými 216 km² druhým nejmenším z tzv. návětrných ostrovů Kapverdského souostroví. Je nejznámějším a nejnavštěvovanějším ostrovem celého souostroví, důvodem je záruka dobrého počasí, příznivých cen a klidu na plážích. Dnešní Sal je zatím kdesi uprostřed procesu, jež ho má z nerozvinutého, zapomenutého afrického ostrova změnit v turisticky lákavou destinaci, ne nepodobnou o něco severněji položeným Kanárským ostrovům. 
Nejnavštěvovanější pláží ostrova je pláž Santa Maria, kde se také nachází ikonické molo s rybím trhem. Další oblíbenou destinací našich klientů je městečko Murdeira, které si získalo svou oblibu zejména díky klidnému prostředí a čisté několikakilometrové pláži.

Přejít nahoru