Dovolená Sa Coma
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Sa Coma

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Sa Comy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si bezvadnou dovolenou v letovisku Sa Coma

Východní pobřeží Mallorky nabízí hned několik krásných míst, kam se vyplatí jet na dovolenou. Jednou z nejoblíbenějších destinací je Sa Coma s čistou písčitou plátí a průzračným modro-zeleným mořem, které se mírně svažuje, takže je vhodné i pro začínající plavce nebo děti.

Hned vedle letoviska leží další oblíbená oblast S'Illot, kam také často míří nadšení turisté ze Španělska nebo odjinud. Dá se sem pohodlně dostat taky z Barcelony nebo Valencie lodí, případně letadlem do hlavního města Palma a zbytek cesty třeba půjčeným autem.

Těšte se na promenádu, písčitou pláž i čisté moře

Podél celého pobřeží kolem letoviska se táhne velkorysý prostor pláže, kde najdete dost místa na opalování, sporty nebo třeba piknik. Můžete využít taky lehátka a slunečníky. Když vás moře omrzí, vyrazit můžete na nedaleký ranč nebo na prohlídku zbytků středověkého opevnění.

Turisti se nejčastěji ubytovávají v hotelech Playa Dorada s úžasným výhledem na moře, Palia Sa Coma Playa, který je vyhlášený luxusním bazénem s dostatkem místa pro lehátka všech hostů nebo Club HSM Torre Blanca, což je menší hotel s přátelskou atmosférou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru