Dovolená S'Illot
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená S'Illot

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do S'Illotu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte všechny krásy letoviska S'Illot

Dovolená na východním pobřeží Mallorky vám dopřeje klid a krásný výhled na Středozemní moře táhnoucí se dál na východ až do nedohledna. Pevninské Španělsko je odtud sice trochu dál, ale zase je o něco blíž oblíbená Menorka i italský ostrov Sardinie.

Kromě toho vás čeká průzračně čisté moře v odstínech světle modré a nazelenalé barvy, která se třpytí v letním slunci a láká ke koupání a ochranou před horkem. Na místní písčité pláži najdete veškeré potřebné vybavení, včetně lehátek a občerstvení.

Užívejte si slunce, pláž i výlety po okolí

Pláž je dostatečně rozlehlá, takže si určitě najdete kousek, o který se nebudete muset dělit s dalšími turisty ze Španělska nebo odjinud z Evropy. Kromě moře můžete navštívit místní ranč, vyrazit na výlet k nedalekým útesům na severu nebo skalnatým výběžkům na jihu.

Turisté tu často bydlí v hotelech PlayaMar, který vyniká čistotou a rodinnou atmosférou, Mariant s krásnou stinnou zahradou pro polední siestu nebo v jednodušeji, ale funkčně zařízeném hotelu Playa Blanca, který je vhodný pro jednotlivce i celé rodiny.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru