Dovolená Ruberts
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Ruberts

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Ruberts od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v srdci Mallorky v letovisku Ruberts

Oblast s vesničkou Ruberts leží prakticky přesně uprostřed Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. V návštěvnosti stále poráží Menorcu i Ibizu. Ruberts je ideálním výchozím bodem pro poznávací dovolenou, kde chcete projet celý ostrov.

Dostanete se sem pohodlně. Nejdřív zamíříte do Palmy, která je hlavním městem ostrova i celého souostroví. Můžete sem pohodlně doletět odkudkoliv z Evropy nebo doplout třeba z pevninského Španělska. Lodi sem míří například u Barcelony nebo Valencie. Plavba trvá 9 nebo 10 hodin.

Obdivujte krásy Ruberts i celého ostrova

Místní malinký kostelík vás zaručeně okouzlí venkovským stylem kombinovaným s majestátností sakrální stavby. Další památky a zajímavosti na vás čekají všemi směry. Stačí si po příjezdu do Palmy půjčit auto a můžete vyrážet každý den na průzkum jiné části ostrova. Nudit se zaručeně nebudete.

Ubytování tady seženete sice v menším množství než na pobřeží, ale za to tu najdete příjemný personál a mnohdy rodinnou atmosféru. Doporučujeme třeba Petit Hotel Rural Son Jordá s útulnými pokojíky a krásným venkovním bazénem ve stromy obehnaném dvoře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru