Dovolená Randa
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Randa

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Randa od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte netušená zákoutí v letovisku Randa

Oblast leží netradičně ve vnitrozemí a k moři je to vzdušnou čarou asi 15 kilometrů. Přesto tady na horní plošině v kopcovité krajině objevíte krásy Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Výhled je tu na celý ostrov přímo božský a s trochou štěstí možná zahlédnete i Sardinii nebo Ibizu.

Cestování sem není nijak výjimečné. Jako první se musíte dostat na ostrov, což je nejpohodlnější letadlem do hlavního města – Palmy. Dá se sem ovšem taky doplout z pevninského Španělska – přímo sem míří lodi z Barcelony nebo Valencie. Zbývajících pár desítek kilometrů dojedete autem.

Vychutnejte si rozhled a klid bez davů turistů

Pokud máte rádi výhled do krajiny plné exotických rostlin, historických staveb a podobně, musíte sem na dovolenou za každou cenu. Místní kouzelná atmosféra vás pohltí. A když byste náhodou dostali chuť na koupání v moři, nebudete to mít nijak daleko. Za pár půl hodiny jste autem na pláži.

Ubytování je tu královské a tiché. To ve srovnání s pobřežními letovisky určitě oceníte, pokud chcete klid, abyste si na dovolené mohli oddechnout a vyhnout se stresu. Doporučujeme třeba hotel Santuari de Cura se starobylou atmosférou nebo Es Reco De Randa s krásným interiérem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru