Dovolená Puerto de Sóller
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Puerto de Sóller

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Puerto de Sóller od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na romantickou dovolenou do oblasti Puerto de Sóller

Letovisko leží na severozápadním pobřeží Mallorky a ve srovnání se zbytkem ostrova je okolní krajina kopcovitější a bohatější na skalnaté výběžky. Oblast je jednou z nejbližších k pevninskému Španělsku. Do Barcelony je to odtud vzdušnou čarou asi 180 kilometrů a do Valencie přibližně 265 km.

Dostanete se sem pohodlně letadlem a autem. Nejdřív doletíte do Palmy, hlavního města Baleárských ostrovů. Zbytek cesty už dojedete pohodlně půjčeným autem. Cesta vede rovnou na sever a je kvalitní i dobře udržovaná. S parkováním v Puerto de Sóller problém mít nebudete.

Užijte si moře, vyhlídková místa i krásné skály zbarvené zapadajícím sluncem

Těžko byste na Mallorce hledali romantičtější místo. Severozápadní pobřeží je skvělým místem k pozorování západu slunce nad hladinou moře. Vypadá překrásně z vyvýšených vyhlídek i z pláže. Navštívit můžete místní mořské muzeum a obdivovat budete majáky na skalách.

Ubytování je tu pohodlné a turisti si nejvíc pochvalují hotely Eden Nord s venkovním i vnitřním bazénem a vířivkou, Bungalow Hotel Sóller Garden s ubytováním v malebných domcích nebo Eden s vyhlášenou kuchyní a krásným výhledem na moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru