Dovolená Puerto de Andratx
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Puerto de Andratx

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Puerto de Andratx od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte krásu letoviska Puerto de Andratx

Přístavní oblast leží na západním pobřeží Mallorky, nedaleko od hlavního města Palma, které je zároveň metropolí celých Baleárských ostrovů. Místní kopcovitý terén je unikátní a míří sem turisti ze Španělska, kteří se můžou na cestu na ostrov vydat lodí z Barcelony nebo Valencie.

Ostatní sem samozřejmě lítají, a to z celého světa. Puerto de Andratx leží v zátoce, která je na konci vyplněná velkým přístavem plným malých loděk i luxusních soukromých jachet. Rozhodně se na ně běžte podívat, až sem vyrazíte na dovolenou.

Namixujte si koupání v moře s uměleckou galerií a pěší turistikou

V Puerto de Andratx si najdete program, ať už jste spíš pasivní turisti a trávíte hodně času přímo na pláži, nebo chcete na dovolené poznávat nové věci a místa. Nenechte si ujít místní výtvarnou galerii s působivými obrazy a večer si skočte na vyhlídku nebo prohlídku majáku. Okolní kopce jsou skvělé na túry.

Hotely se tu kaskádovitě tyčí od pobřeží až po vršky kopců. Takže záleží na vás, jestli chcete bydlet dole v pohodlí, nebo raději nahoře s krásným výhledem. Nejoblíbenější hotely jsou Mon Port Hotel & Spa s wellness a posilovnou, La Pergola s hřištěm na tenis a vířivkou nebo hotel Brismar na pobřeží.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru