Dovolená Porto Petro
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Porto Petro

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Porto Petro od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do vyhlášeného letoviska Porto Petro

Oblast leží na východním pobřeží Mallorky – největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovů. Protože je asi 50 kilometrů daleko od hlavního města Palmy, kam se dá pohodlně doletět prakticky odkudkoliv z Evropy, nebývá tu ani v sezóně tak moc turistů jako na západním pobřeží.

A cesta autem z metropole nezabere moc času. Za několik desítek minut jste na místě a můžete obdivovat místní přístav, pláže i skaliska. Navíc jsou nedaleko další významná letoviska. Za všechny můžeme jmenovat například Cala d'Or nebo o něco severněji položený Portocolom.

Obdivujte jachty v přístavu a užijte si průzračné moře

Zátoka lemující pobřeží v Porto Petro je ideální pro všechny, kdo si nelibují ve vysokých vlnách nebo studené vodě. Klidná hladina moře tady neleze do očí nebo nosu a na sluníčku se rychle vyhřeje. Takže se budete mít báječně. A odpočívat můžete třeba u obdivování kotvících jachet. Jsou výstavní.

Ubytování tady seženete snadno, za dobrou cenu a v nejlepší kvalitě. Za všechny hotely doporučujeme třeba Blau Privilege PortoPetro Beach Resort & Spa s překrásným bazénem a lázněmi, De Luxe Varadero, kde oceníte půvabnou terasu i chutné drinky, nebo Apartments Niu D' Aus s prostornými balkony.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru