Dovolená Porto Cristo
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Porto Cristo

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Porto Crista od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se na východní pobřeží ostrova do letoviska Porto Cristo

Nenápadná a často opomíjená oblast Mallorky je neprávem zapomínaná. Leží jen pár kilometrů od oblíbeného letoviska S'Illot a rozhodně má taky co nabídnout. Dostanete se sem jednoduše. Stačí doletět do hlavního města a zbytek cesty už dojedete třeba půjčeným autem.

Mallorka je sice největším z Baleárských ostrovů, ale i tak se sem zvládnete autem přesunout z Palmy na západě asi za hodinu. Navíc je to odtud poměrně blízko k dalšímu ostrovu – Menorka, který je na pomyslném žebříčku turistů taky vysoko.

Prozkoumejte jeskyně i věže na útesech v okolí

Pokud vás na dovolené občas štve moc velké horko, tady nebude. Určitě si udělejte den nebo dva čas, ať můžete obdivovat krásné jeskyně Coves del Drac a Coves dels Hams. Za podívání určitě stojí i strážní věž na skalisku – Torre del Serral dels Falcons.

Ubytování v Porto Cristo najdete snadno. Mezi nejoblíbenější hotely tu patří THB Felip s krásnými balkony rovnou na promenádě u moře, Aparthotel Portodrach s kaskádovitými terasami nebo Castell dels Hams s vlastním tenisovým kurtem a vnitřním i venkovním bazénem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru