Dovolená Portals Nous
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Portals Nous

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Portals Nous od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zajeďte si na dovolenou do vyhlášené oblasti Portals Nous

Oblíbené letovisko leží nedaleko Palmy – hlavního města Mallorky, která je největším z Baleárských ostrovů. Blízkost metropole je praktická z hlediska dopravy z pevninského Španělska, ale i odjinud z Evropy. Z letiště v Palmě je to do města Portals Nous jen asi 20 kilometrů. Takže tam dorazíte raz dva.

Zatímco Palma je plná turistů v sezóně i mimo ni, do Portals Nous tolik lidí nevyráží. Takže budete mít dost místa i klidu na pohodovou dovolenou. Španělé z Barcelony a Valencie sice na Mallorku často míří taky lodí, ale nejčastěji po ostrově cestují. Turisti z Evropy zase často vyhledávají i jiná letoviska.

Užívejte si písčité pláže, čisté moře a pozoruhodný přístav

Místní přístav patří k největším na ostrově. Určitě si během dovolené udělejte několikrát na hodinu čas a projděte se po molech kolem malých loděk i honosných jachet. Bude se na co dívat. Až vás dívání přestane bavit, vrátíte se na nedalekou pláž ke sluncem vyhřátému písku.

Ubytovat se můžete třeba v některém z místních oblíbených hotelů. Namátkou vybíráme například Tomir Portals Suites s krásným výhledem na moře, Bendinat se zelenou terasou porostlou stromy nebo luxusnější Lindner Golf Resort Portals Nous.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru