Dovolená Porreres
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Porreres

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Porreres od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte krásné letovisko Porreres

Město leží v samém srdci Mallorky, která je nejnavštěvovanějším a turisticky nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Letovisko překvapivě nenajdete na pobřeží Středozemního moře, ale ve vnitrozemí v jižnější části ostrova asi 50 kilometrů východně od hlavního města Palmy.

Právě do Palmy povedou vaše kroky nejdřív. Na ostrov můžete doletět prakticky odkudkoliv z Evropy i světa. Ale pokud byste radši podnikli dobrodružnou plavbu lodí, můžete. Do metropole se dá doplout z pevninského Španělska. Lodi vyplouvají například z Barcelony nebo Valencie a trvá jim to asi 10 hodin.

Obdivujte muzeum, divadlo nebo rozhled z vyhlídky

Udělejte si během dovolené čas na kulturu a navštivte Museu de Porreres, kde můžete obdivovat exponáty. Za návštěvu určitě stojí i městské divadlo Auditori Municipal de Porreres nebo nedaleká vyhlídka Sa Mola. K moři je to z městečka asi 25 kilometrů jihozápadně přes letovisko Campos.

Ubytování v Porreres seženete snadno a ve vysoké kvalitě. Rádi vám doporučíme třeba hotely Sa Bassa Rotja Ecoturisme s rustikálními slunečníky u bazénu, Valentin Finca Son Roig s krásnou zahradou s ovocnými stromy nebo Es Riques v tradiční budově obložené kameny.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru