Dovolená Playa de Muro
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Playa de Muro

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Playa de Muro od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Dovolená na Playa de Muro vás nadchne překrásným mořem

Letovisko s vyhlášenou pláží najdete na severním pobřeží Mallorky jen pár kilometrů na jih od další turisticky frekventované oblasti – Alcudie. Od pevninského Španělska je odvrácená část největšího ostrova Baleárských ostrovů sice dál, ale dá se sem pohodlně dostat letadlem i lodí.

Do přístavu zmiňované Alcudie můžete pohodlně doplout z Barcelony i Valencie. Nebo doletět letadlem do hlavního města Palma a zbytek cesty urazit místní autobusovou dopravou, případně půjčeným autem. Východní pobřeží ostrova není tak rušné, a navíc má překrásné pláže i čisté moře.

Vychutnejte si moře, krásnou pláž i přírodní park

Kromě vodních radovánek na čistých písčitých plážích s pomalu se svažujícím azurovým mořem můžete vyrazit na výlet do nedalekého přírodního parku Albufera. Tady máte možnost sledovat různé druhy ptáků nebo rostlin a dozvědět se něco nového o ostrově.

Mezi nejoblíbenější hotely oblasti patří IBEROSTAR Alcudia Park s překrásným bazénem lemovaným stromy a palmami, AluaSun Continental Park s krásnými terasami a vyhlášenými službami nebo IBEROSTAR Playa de Muro s půvabným zeleným ostrůvkem stromů a anglického trávníku.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru