Dovolená Palma Nova
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Palma Nova

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Palma Novy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Palma Nova láká turisty písčitými plážemi a čistým mořem

Letovisko leží na jižním pobřeží Mallorky jen asi 10 kilometrů na západ od hlavního města Palma. Oblast patří k velmi oblíbeným na celých Baleárských ostrovech. Turisti si tu pochvalují prostorné pláže, dobrou vybavenost a dostupnost služeb nebo perfektní dopravní infrastrukturu.

Do Palma Novy se dostanete pohodlně autem nebo autobusem přímo z hlavního města ostrova. Do toho můžete letět prakticky odkudkoliv z Evropy nebo sem doplout z dvou velkých měst pevninského ŠpanělskaValencie nebo Barcelony. Každoročně sem míří spousty spokojených turistů.

Těšte se na promenádu s restauracemi, azurové moře a perfektní hotely

Podél celého letoviska se táhne zlatavý srpek pláže s jemným pískem. Je vhodný i pro malé děti s citlivou kůží, které si tu určitě vyhrají stavěním hradů. Poblíž jsou vyhlášené restaurace, kde ochutnáte místní speciality, než se vydáte zpět do modravých vod moře.

Ubytování vám doporučujeme v některém z oblíbených hotelů. Patří mezi ně Delfin Playa s krásným podsvíceným bazénem, Viva Palmanova & SPA s hřištěm na fotbal a dětským brouzdalištěm nebo třeba Marina Torrenova s krásnou venkovní terasou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru