Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Dobrý hotel|70%|

Hotel Ormos Atalia Village

Bali Kréta Řecko

Hosté chválí u hotelu Ormos Atalia Village nabídky restaurací a barů v blízkosti, odbornost personálu, včetně znalosti cizích jazyků, upravenou a vždy uklizenou pláž.

K pláži 50 m
Rodiny s dětmi
Písečná pláž
Wi-Fi

Dovolená do hotelu na Krétu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kréta

Hodnocení hotelu
Ormos Atalia Village

+
+
=
Náš názor na hotel Ormos Atalia Village
Podle 300 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 70% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.
67%
podle 4 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Ormos Atalia Village
nabídky restaurací a barů v blízkosti, odbornost personálu, včetně znalosti cizích jazyků, upravenou a vždy uklizenou pláž. Nejméně však byli spokojeni s péčí o děti a s hřištěm.
  • Odbornost personálu
  • Restaurace v okolí
  • Péče o děti, hřiště
Podrobné hodnocení hotelu Ormos Atalia Village
Všeobecné hodnocení 55%
Umístění a okolí hotelu 79%
Obsluha a služby 71%
Stravování 63%
Sport a zábava 69%
Ubytování 67%
Dovolená Kréta

Recenze hotelu
Ormos Atalia Village

Martin Kučera | Dovolená Červenec 2012
34%
Rodina se staršími dětmi
Místo romantiky ubytování v přehřátém paneláku mimo areál

Recenze hotelu Ormos Atalia Village

16.10.2012 | Pobyt v červenci 2012 na 10 nocí jako Rodina se staršími dětmi

Náš pobyt v tomto hotelu skončil uznanou reklamací. Po příjezdu jsme byli ubytování do objektu mimo komplex Ormos Atali Village. Tuto skutečnost jsme ihned reklamovali noční službě, ta nás odkázala na recepční, která bude až ráno. Po probdělé noci z důvodu značného hluku z několika restaurací pod objektem jsme reklamovali ubytování v jiném zařízení, než objednaném na recepci. Od recepční jsme se dozvěděli, že je k dispozici vhodný apartmán přímo v komplexu, nicméně tuto věc musí odsouhlasit majitelka komplexu, která přijde později a nelze ji rušit. Majitelka poskytnutí apartmánu uvnitř komplexu zamítla, přestože byl dle informace recepční minimálně 1 k dispozici. Ani okamžitá reklamace u zástupce CK Schauinsland nebyla úspěšná. Namísto ubytování uvnitř objednaného komplexu bylo nabídnuto ubytování sice v 5* hotelu, který majitelka taktéž vlastní, avšak tento hotel je v horách, prakticky bez přístupu do Bali a k moři. Poskytována jen omezená doprava během dne - ne večer. Jelikož jsme přijeli právě kvůli moři a příjemným večerním procházkám po pobřeží, byli jsme proto k naší velké nevoli nuceni setrvat v poskytnutém objektu po dobu 3 nocí. Poskytnuté ubytování je betonová stavba s mnoha pokoji, ležící ve vyprahlém svahu těsně nad přístavem Bali, ve kterém probíhá hlučný noční život. Tento minipanelák byl obsazen z cca 10 jednotek cca z 1/3. Rozměry, vybavením, opotřebením, defekty a umístěním má tento objekt asi problémy dosáhnout i 2*, natož 3*. Výhled z balkonu tristní. Ubytování lze přirovnat k montérské ubytovně.
Jak jsme se postupně dozvěděli od dalších hostů, majitelka běžně zkouší umísťovat některé hosty do jiných objektů, než do objednaného Ormos Atali Village. Mimo "našeho" objektu to měl být ještě další objekt nad přístavem, který asi majitelka taktéž vlastní.
Bez problémů není ani samotný komplex Ormos Atali Village. My jsme obdrželi po přestěhování apartmán již přiměřený objednanému zájezdu a dle původního očekávání. Je ale přímo místním folklórem, že nově příchozí hosté dostanou podřadné ubytovací kapacity v přízemí komplexu, které jsou velmi tmavé a absolutně bez kousku soukromí. "Terasy" některých jsou dá se říci přímo na chodníku. Tím, že si hosté "odkroutí" první část dovolené v podřadné ubytovací kapacitě pak získají možnost přestěhování do ubytovací kapacity, která odpovídá objednanému zájezdu.
Zcela samostatným problémem je otázka staravování v tomto zařízení. O jednotvárnosti stravy nebudu mluvit, ta se asi dá těžko reklamovat. ALE:
pokud přijdete na večeři až 2. hodinu výdeje tj. po 20 hodině, můžete si být zcela jisti, že bude řada pokrmů již v nabídce chybět a po půl 9 není již více jak polovina nabídky k dispozici. Pokud některý pokrm dojde, není průběžně okamžitě doplněn, ale jen s prodlevou a ve 2. půli vydávací doby už jen na základě (i opakované) urgence. Kuchařky velmi neochotné, oděné do oděvů, které neodpovídají jejich funkci, v průběhu výdeje jídel často kouří či vyřizují soukromé hovory, zatímco výdej jídel má výše popsané problémy. Papírové ubrusy na stolech po předchozích hostech jsou personálem vyměňovány jen sporadicky, či spíše nevyměňovány vůbec - hosté jsou tak nuceni činit sami. Použité nádobí nenosí ze stolů obsluha ale hosté sami do okénka, obdobně jako ve školní jídelně a nikoli ve 3* zařízení.
Na závěr mohu prohlásit, že jezdíme k moři již 15 let až 3x ročně a nikdy se nám ještě nestalo, že by naše cesta skončila reklamací. Zážitek v Ormos Atali Village reklamací jistě taktéž nemusel skončit, pokud by majitelka a všechen personál pracovali tak, jak jsme třeba zvyklí ve španělských destinacích a pokud by jejich přístup k hostům byl laskavý a vstřícný. Recepční se v rámci možností snažila, ale chápu, že musí jednat dle instrukcí zaměstanavatelky. Zástupce Schauinsland jednal vstřícně, nicméně nebylo dosaženo okamžité výměny ubytování a věc skončila reklamací. Ignoranství a neochota majitelky hraničící s drzostí, s jakou svévolně nakládá s hosty, kteří natěšení přijíždí na vytouženou dovolenou. Místo toho je čeká takovéto nemilé překvapení.
Jinak blízká pláž Evita na konci Bali je super. Romantika a čistá voda. Kdo ale nechce platit za deštník a lehátko, nemá si kam prakticky lehnou. Pláže v Bali je "Moskva jih". Hospůdky v přístavu levné a dobré. Jediné hezké místo v Bali. Cestovatelům, kteří očekávají vstřícnost a romantiku vřele doporučuji objednávku zájezdu na západním pobřeží, sever nikdy.

Fotografie hotelu

romantické výhledyumístění ubytovnyokolíromantické posezeníkychyňka v ubytovněelektrické rozvodytragická koupelnakryt mísy - jedině přilepittragická koupelnaskříň pro 4 čl. rodinuromantický výhled z balkonuromantický výhled z balkonu

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 0 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 0 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 0 %
Vyřizování reklamací 0 %
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 0 %
Čistota 33 %
Velikost 33 %
Výbavení pokoje 0 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 33 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 0 %
Eva D. | Dovolená Květen 2012
80%
Parta přátel
Romantická, krétská pohoda :)

Recenze hotelu Ormos Atalia Village

21.5.2012 | Pobyt v květnu 2012 na 4 nocí jako Parta přátel

Apartmány jsou umístěny v kvetoucí, voňavé zahradě s úžasným výhledem na čisté moře a kouzelné, skalnaté zátoky.
Bali je jinak velmi poklidné městečko, kde "chcípl pes" či spíše kočka ( je jich tu plno ale mně nevadí) :-)) okolí lze velmi lehce konkurovat jiným místům na ostrově. Prostě krása.
Jídlo chutné, dobré, nápadité, řecké ale né veliký výběr známý především z tureckých destinací.
Majitelé velmi příjemní a ochotní.Dokonce s námi prohodili i pár vět v češtině, což svědčí o zájmu klienteli, která k nim jezdí. A nám to udělalo radost :-)) Také velmi neobvyklý jev v Řecku.
Cesta, ubytování, německý delegát... absolutně vše bez problému.Byl to veliký profesionál.
Dokonce i počasí lze hodnotit na jedničku - celé dny bez mráčků, občas slabý a příjemný větřík.
Krásně položená pláž Evita dodává vaší dovolené punc dokonalosti a pohody.
Takže celkově - PARÁDA !!!

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 33 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Matúš Čechvala | Dovolená Červen 2010
70%
Neznámý
S ubytováním i stravou velká spokojenost

Recenze hotelu Ormos Atalia Village

24.6.2010 | Pobyt v červnu 2010 na 11 nocí jako Neznámý

Ubytování bylo velmi hezké - plné květin, čisté a útulné. Strava nebezpečně dobrá :o) Obsluha velmi milá - dokonce byla v personálu i Slovenka, ale i jinak běžně k domluvení anglicky i německy. Letovisko je moc pěkné. Velké množství taveren, obchůdků a různé druhy pláží. Krásně se zde plavalo neb jsou pláže chráněny skalami. Jen není středisko vhodné pro návštěvníky s pohybovými problémy - vše je z kopce a do kopce. Problém nastal jen s delegátem CK, který večer před odletovým dnem nejenže na recepci nezapsal potvrzení času odletu, ale ani po telefonickém dotazu tento údaj nevěděl. přislíbil ho na další den ráno a na ten den si vzal volno. jeho kolegyně o tomto nic nevěděla, ale let nám ověřila a tak jsme nakonec šťastně odletěli :o)

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu N
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 67 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací 67 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 33 %
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Libor Hájek | Dovolená Červenec 2009
85%
Neznámý
Klidná romantická dovolená

Recenze hotelu Ormos Atalia Village

25.7.2009 | Pobyt v červenci 2009 na 10 nocí jako Neznámý

Krásné prostředí, uvolněná atmosféra, příjemno a soukromno.
Komorní pláže, čisté moře a blízko do větších měst.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas N
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
4,1 / 6
234 recenzí
Podrobné hodnocení hotelu Ormos Atalia Village
Hotel 4 / 6
Pokoje 3,5 / 6
Hotelový servis 4,6 / 6
Okolí hotelu 5,2 / 6
Stravování 4,1 / 6
Sport a zábava 3,5 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Ormos Atalia Village
Hosté chválí umístění a okolí hotelu. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu, s obsluhou a službami a s úrovní a kvalitou stravování. Nejvíce jim vadilo omezené možnosti sportu a zábavy a kvalita ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 68% dotázaných.
4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
62 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Kréta
Obecný popis hotelu
Ormos Atalia Village

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento hotel se nachází na klidném místě na severní straně ostrova Kréta asi 200 m od turistického centra Bali. Zdejší oblázková pláž se nachází jen přes ulici od hotelu a odkazy na sítě veřejné dopravy se 2 km daleko. Heraklion letiště se nachází 50 km od hotelu.
Vybavení
Tento 4-podlažní hotel prošel renovací v roce 2003 a zahrnuje celkem 70 bytových jednotek, která zahrnuje 30 pokojů a 40 apartmánů. K vybavení hotelu patří recepce s trezorem, malý supermarket, veřejný internetový terminál, snídaňová místnost, kavárna, bar a na zaplacení dodatečného poplatku, půjčovnu kol. K dispozici je hřiště pro mladší hosty, stejně jako parkoviště v nabídce pro ty, přijíždějící autem.
Pokoje
Každý z příjemných ubytovacích jednotek je vybaven koupelnou s vanou, sprchou a vysoušečem vlasů, stejně jako telefon s přímou volbou, pronájem bezpečné, satelitní / kabelová TV s funkcí videa, je individuálně nastavitelná vytápění a klimatizace. Apartmány navíc přijít s kombinovanou obývací pokoj / ložnice, oddělenou ložnici a kuchyňský kout s lednicí. Všechny ubytovací jednotky mají balkon nebo terasu.
Sport / Zábava
Trávení volného času patří bazén, snack bar u bazénu a sluneční terasa se slunečníky a lehátky stanovenými připraven k použití. Je možné zahrát si stolní tenis nebo kulečník (dodatečné poplatky se vztahují) a výběr vodních sportů jsou v nabídce od místních poskytovatelů, jako jsou windsurfing kurzy (poplatky se vztahují).
Stravování
Hosté mohou sloužit sami z bohaté snídaně formou bufetu každé ráno.
Platba
American Express, Diners Club, JCB, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.
Podrobné katalogové informace
pláž
písčitá, oblázková, plážová lehátka, plážové slunečníky
bazén a vybavení
bazén, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu
typ dovolené
pro rodiny s dětmi
pro děti
dětský bazén, dětské hřiště
internet
Wi-Fi, ano
akceptované karty
american express
bary
u bazénu
domácí zvířata
domácí zvířata povolená
hotelové vybavení
klimatizace, parkoviště, recepce, sejf
kategorie hotelu
3
personál hovoří
anglicky
počet pokojů
41-50 pokojů
restaurace
ano, nekuřácká
sportovní vyb. a aktivity
půjčovna bicyklů
vzdálenost od autobusu
do 1000 m
vzdálenost od pláže
do 500 m
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 2000 m
 Golfové hřiště 75000 m
 Pláž 50 m
 Centrum města 100 m
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Venkovní bazén(y)
 Biliárd/kulečník
 Stolní tenis
 Surfování
 Slunečníky
 Opalovací studio/solárium
 Počet bazénů
Stravování
 Polopenze
 Večerní bufet
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Telefon s přímým vytáčením
 Fén
 Vana
 Sprcha
 Ústřední topení
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Dlaždice
 Stereo
 Topení (individuálně ovládané)
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Dvojlůžko
 Lednice
 Kuchyňský kout
 Rádio
 Satelit/kabelová TV
 TV
 Balkón/terasa
 Salónek
 Trezor
Vybavení
 Hřiště
 Parkoviště
 Půjčovna kol
 Malý supermarket
 Kavárna
 Směnárna
 Lobby
 Hotelový trezor
 TV místnost
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Síť pro mobilní telefony
 Přístup k WLAN
 Restaurace
 Herní místnost
 Bar(y)
 Klimatizace
Pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Oblázková pláž
Platba
 JCB
 Diners Club
 MasterCard
 VISA
 Eurocard
 American Express
Typ hotelu
 Vesnice
 Apartmánový hotel
 Klubový resort
 Hotel na pláži
Informace o budově
 Zahrada (m²)
 Počet poschodí - hlavní budova 4
 Rok renovace 2003
 Rok výstavby 1995
 Počet dvoulůžkových pokojů 28
 Počet jednolůžkových pokojů 2
 Počet pokojů (celkem) 70
 Terasa (m²)
 Počet apartmánů 40
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o objektu
 Telefon - hotel 00302834094401
 E-mail MTSAGAR@INTERNET.GR
 Fax 00302834094400
 PSČ 74057
Dovolená Kréta

Fotografie hotelu
Ormos Atalia Village

Dovolená Kréta

Video hotelu
Ormos Atalia Village

Ormos Atalia Village - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Kréta

Počasí v oblasti hotelu
Ormos Atalia Village

Počasí a kdy jet na Krétu
  • Díky svému počasí patří Kréta k nejpřitažlivějším turistickým destinacím v Evropě. Má typické středomořské klima, horká, suchá léta a mírné zimy. Jsou zde nejmenší teplotní rozdíly z celého Řecka. Hlavní sezona je na ostrově v období května až října. Sever má klima chladnější, jih je ovlivněn africkým kontinentem. Západ ostrova je díky většímu počtu srážek nejzelenější částí ostrova. Doporučujeme Krétu navštívit v jarních nebo podzimních měsících.
  • Jarní počasí na Krétě může být deštivější, zejména na severu ostrova, ale častější jsou jasné a teplotně mírné dny. Již v dubnu Vás bude slunce provázet 8 hodin denně, teploty vystoupí nad 20 oC, moře se však ohřívá pomaleji.
  • Opravdové léto začíná červnem. V červenci a srpnu zastihnete teplotní maxima (až 30 oC), sluneční paprsky budou pálit 13 hodin denně, vlhkost je nízká, a proto jsou teploty snesitelnější. Záchranou před horkem je poměrně často foukající vítr meltemi. V největších vedrech Vám ale nepomůže, protože se sám ohřívá, a Vy se tak budete cítit jako při fénování teplým vzduchem. Moře se v červenci a srpnu ohřeje na 24 oC. Trvalejších srážek se v létě neobávejte.
  • Na konci září začínají teploty vzduchu klesat k 25 oC a Krétu konečně zavlaží tolik očekávaný déšť. Ten by Vás neměl odradit od stále příjemného pobytu. Moře chladne pomaleji a ještě v říjnu se vykoupete ve vodě teplé 23 oC.
  • Zima je v severní části ostrova chladnější, deštivá a větrná. V lednu v průměru dva týdny proprší. Teplota klesá na 12 – 14 oC, málokdy pod 10 oC, ale v roce 2004 byla právě v Heraklionu naměřena nejnižší teplota –0,8 °C a v únoru Krétu pokryl sníh. Ten je obvykle vzácný i ve vyšších polohách.
Index sezóny
Leden
16 °C
16 °C
71 %
3 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
15 °C
68 %
5 hodin
9 dnů
Březen
17 °C
16 °C
65 %
6 hodin
10 dnů
Duben
20 °C
16 °C
61 %
8 hodin
6 dnů
Květen
23 °C
19 °C
62 %
10 hodin
4 dny
Červen
27 °C
22 °C
58 %
12 hodin
1 den
Červenec
29 °C
24 °C
57 %
13 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
60 %
12 hodin
1 den
Září
27 °C
24 °C
62 %
10 hodin
2 dny
Říjen
24 °C
23 °C
66 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
70 %
6 hodin
11 dnů
Prosinec
18 °C
17 °C
71 %
4 hodiny
14 dnů